Czwartek, 24 stycznia 2019. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Pierwszy sparing bieżuńskiej Wkry

2017-08-01 13:36:15 (ost. akt: 2017-08-01 13:40:28)

Podziel się:

Podopieczni Roberta Piotrowskiego rozegrali pierwszy mecz kontrolny w letnim okresie przygotowawczym. Ich rywalem była rywalizująca na poziomie ciechanowskiej klasy B Wkra Radzanów. Bieżunianie nie mieli problemów z odniesieniem zwycięstwa (4:1).

Olgierd Markowski
redakcja@kurierzurominski.pl

Bieżuńska Wkra jest w trakcie przygotowań do sezonu 2017/2018. Podopieczni Roberta Piotrowskiego trenują trzy razy w tygodniu, a w miniony weekend rozegrali pierwsze spotkanie sparingowe. Tak jak na spotkania kontrolne przystało trener bieżunian przetestował nowe zestawienie. Była to także okazja do sprawdzenia nowych graczy. Jak donosi oficjalny fanpage klubu bieżunianie testowali pięciu nowych graczy. O tym czy zostaną oni w zespole z Bieżunia dowiemy się niebawem. Na boisku zdecydowanie lepiej prezentowali się gracze Piotrowskiego, którzy ostatecznie wygrali 4:1 po dwóch bramkach Tomasza Ruteckiego, a także golach Marka Dudka i Daniela Gatyńskiego.


Wkra Radzanów – Wkra Bieżuń 1:4
Bramki: Rutecki 2, M.Dudek, D.Gatyński

Skład: M.Bieranowski, testowany, testowany, M.Sowiński, M.Kosiorek, D.Gatyński, D.Szpinda, P.Wiśniewski, T.Rutecki, Mateusz Dudek, Marek Dudek.
Rezerwowi: D.Kotowski, K.Baca, D.Sznajderowski, M.Kosiński, M.Leśniewski, testowany, testowany, testowany

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB