Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Brzozowski i Borzym zagrają dla Wkry Bieżuń

2017-08-09 08:41:30 (ost. akt: 2017-08-09 08:47:18)
Dariusz Borzym zagra w Bieżuniu fot, arch.

Dariusz Borzym zagra w Bieżuniu fot, arch.

Podziel się:

Po Macieju Watkowskim Wkra Bieżuń ogłasza kolejnych nowych zawodników. Tym razem ekipę prowadzoną przez Roberta Piotrowskiego wzmocnią obrońcy – 37-letni Dariusz Borzym, 33-letni Rafał Brzozowski oraz młody 17-letni pomocnik Patryk Kacprzykowski.

Olgierd Markowski
Redakcja@kurierzurominski.pl

Wkra Bieżuń wzmacnia defensywę. Do ekipy prowadzonej przez Roberta Piotrowskiego dołączyło dwóch nowych graczy. Są to doświadczeni zawodnicy przy których młoda kadra z klubu w Bieżuniu mogła będzie czerpać korzyści.
Dariusz Borzym ma 37 lat. Borzym jest doskonale znany kibicom z powiatu żuromińskiego. Jest to wieloletni zawodnik Boruty Kuczbork, z której to właśnie przechodzi do Wkry Bieżuń. Wcześniej reprezentował barwy m.in. Wieczfnianki Wieczfnia Kościelna oraz Błękitnych Raciąż.
Drugim z doświadczonych obrońców jest Rafał Brzozowski. Jest on cztery lata młodszy od Borzyma, ale występował na zdecydowanie wyższym poziomie sportowym. Brzozowski pamięta występy MKS Mława w II lidze (sezon 2004/2005), a także reprezentował barwy Polonii II Warszawa i Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.
Kolejnym ogłoszonym nowym graczem bieżunian jest Patryk Kacprzykowski. Wychowanek Wkry Żuromin, który przez ostatni rok zawiesił grę w piłkę będzie teraz występował w Bieżuniu. Występuje on na pozycji pomocnika.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB