Piątek, 24 listopada 2017. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Iskra wznieciła pożar w Bieżuniu

2017-09-05 11:44:23 (ost. akt: 2017-09-05 11:46:37)
Wkra Bieżuń na własnym terenie uległa Iskrze Krasne fot. mo

To nie tak wyobrażali sobie początek ligowych zmagań w Bieżuniu. Miejscowa Wkra na własnym terenie uległa Iskrze Krasne. Podopieczni Roberta Piotrowskiego przegrali 0:4.

redakcja@kurierzurominski.pl

Początek sezonu Wkry Bieżuń nie należy do udanych. Po dwóch porażkach bieżunianie mieli zrehabilitować się w spotkaniu z Iskrą Krasne. Niestety spotkanie nie ułożyło się po myśli bieżuńskiego zespołu. Podopieczni Roberta Piotrowskiego w 11 minucie gry stracili gola. Wynik spotkania otworzył kapitan zespołu z Krasnego Daniel Malinowski. Ten sam gracz zdobył niedługo później także drugiego gola. W 23 minucie strzałem z szesnastu metrów w prawy róg bramki pokonał Mateusza Bieranowskiego.
Po przerwie na placu gry pojawił się Sławomir Dudek. Jego wejście dało impuls bieżunianom. Zaraz po zmianie stron to właśnie Wkra nadawała ton wydarzeniom boiskowym. Zabrakło tylko bramki. Blisko zdobycia gola był Piotr Melchinkiewicz. W 52 minucie miał wyborną okazję, ale nie trafił w światło bramki. Groźnie było pod bramką Jakuba Michalaka także po stałych fragmentach gry. Jeden z nich nawet zakończył się golem Karola Budzicha. Niestety wcześniej rozbrzmiał gwizdek. Arbiter dopatrzył się faulu w walce o piłkę. Niestety Dudkowi przytrafiła się kontuzja, zszedł z boiska, a gra Wkry gasła. Iskra natomiast nie siliła się na prowadzenie gry. W 72 minucie Rafał Chojnowski zdobył gola numer trzy, a w doliczonym czasie gry do regulaminowych 90 minut Sebastian Szmalc ustalił wynik na 0:4.

Wkra Bieżuń – Iskra Krasne 0:4 (0:2)
Bramki: Malinowski 11, 23 min., Chojnowski 72 min., Szmalc 90+3 min.
Sędziował: Tadeusz Siemionko (Ciechanów), Marcin Falencki, Sławomir Gołębiewski (obaj Mława)

Skład: Bieranowski – R.Szpinda, Brzozowski (Pesta), Budzich, D.Szpinda (K.Baca) – Wiśniewski (Dudek, Kacprzykowski), Borzym, P.Baca, Watkowski, Rutecki (Sznajderowski) - Melchinkiewicz