Piątek, 24 listopada 2017. Imieniny Emmy, Flory, Romana

PAF zbyt silny dla Boruty

2017-09-05 11:48:14 (ost. akt: 2017-09-05 11:49:20)
Rafał Balcerzak (z lewej) zdobył dwa gole dla Boruty fot. mo

Płońska Akademia Futbolu pokonała Borutę Kuczbork w drugim spotkaniu rozgrywek ciechanowsko-ostrołęckiej Klasy A 2:5. Dwa gole dla zespołu „Boruciarzy” zdobył Rafał Balcerzak.

redakcja@kurierzurominski.pl

Boruta Kuczbork na własnym terenie gościła Płońską Akademię Futbolu. Spotkanie z faworytem do awansu nie poszło po myśli zarówno szkoleniowca „Boruciarzy” Mariusza Kołakowskiego jak i miejscowych kibiców.
Mecz ułożył się znakomicie dla gości. W szóstej minucie gry Radosław Woliński wyprowadził PAF na prowadzenie, a po 12 minutach gry było już 0:2. Tym razem Cypriana Kołakowskiego pokonał Skolimowski. Odpowiedź ze strony Boruty przyszła w 23 minucie gry. Rafał Balcerzak zdobył gola kontaktowego, który wlał nadzieję w serca zarówno zawodników jak i kibiców. Niestety radość z kontaktowego gola trwała sto dwadzieścia sekund. Łukasz Jończak, defensor Boruty, interweniował tak niefortunnie, że pokonał własnego bramkarza. Nadomiar złego trafienie numer cztery dla gości w 37 minucie zaliczył Emil Kuciński. Sytuacja gospodarzy była nie do zazdroszczenia.
Druga połowa zaczęła się znakomicie dla Boruty. Rafał Balcerzak zdobył gola numer dwa czym zmniejszył starty. Niestety na więcej gospodarzy stać już nie było. PAF natomiast w 80 minucie podwyższył wynik za sprawą Damiana Makowskiego.

Boruta Kuczbork – PAF Płońsk 2:5 (1:4)
Bramki: Balcerzak 23, 51 min. - Woliński 6 min., Skolimowski 12 min., Jończak (samob.) 25 min., Kuciński 37 min., Makowski 80 min.
Żółte kartki: Kołakowski, Balcerzak, Rybak (Boruta), Kornatowski, Wiśniewski, Więcław, Skolimowski (PAF)
Sędziowie: Mariusz Dąbrowski (Nowa Wieś), Dawid Pydyn (Mława), Dawid Klimowski (Żuromin)

Skład: C.Kołakowski (Zieliński) – Szumiński (Kalinowski), Stańczak, Jończak, Juszczyk, Kawczyński (Klimek), Kuskowski (M.Kołakowski), Oleksa (Suchoparski), Pacholec (Bardyszewski), Rybak, Balcerzak