Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Przyjaciele zagrali dla Małego

2017-10-06 08:50:38 (ost. akt: 2017-10-06 08:53:26)
Bambi zdecydowanie zdominowało koncert. Zespół już nie grywa, ale muzycy postanowili wystąpić dla przyjacie. Na pierwszym planie od lewej: Jacek Gronkiewicz, Jarosław Dąbrowski i Piotr Wlizło.

Bambi zdecydowanie zdominowało koncert. Zespół już nie grywa, ale muzycy postanowili wystąpić dla przyjacie. Na pierwszym planie od lewej: Jacek Gronkiewicz, Jarosław Dąbrowski i Piotr Wlizło.

Podziel się:

W ubiegły piątek w Żurominie odbył się charytatywny koncert dla Krzysztofa „Małego” Furmanka. Na leczenie chorego muzyka zebrano 2 500 złotych.

Kacper Czerwiński
k.czerwinski@kurierzurominski.pl

Ten wieczór był nie lada gratką dla melomanów. W żuromińskim klubie Happy Hour można było usłyszeć wiele gatunków muzycznych zaczynając od bluesa i reggae na rocku kończąc. Na scenie zagrali: Panda, Silver Heads, Kart, Fleshcold, Bambi, Ruch Wolnych Myśli, Episode oraz La Haze. Celem koncertu była zbiórka pieniędzy na leczenie Krzysztofa „Małego” Furmanka. Muzyk zmaga się choroba nowotworową. Grał w wielu zespołach. Dziś związany jest przede wszystkim z Ruchem Wolnych Myśli. Podczas piątkowej akcji udało się zebrać 2 500 złotych (sprzedaż biletów i zbiórka do puszki). Pieniądze następnego dnia zostały przekazane Małemu. Głównymi pomysłodawcami koncertu byli Krzysztof Błaszkiewicz i Piotr Wlizło. Cała impreza udała się dzięki pomocy wielu przyjaciół, którzy bezinteresownie pomogli swojemu koledze.

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. no... #2345038 | 83.31.*.* 6 paź 2017 14:34

  zbiórka pieniędzy na leczenie... gdzie to leczenie jest płatne?

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. ta #2344880 | 94.254.*.* 6 paź 2017 11:32

   ten pierwszy z lewej miał piekne życie będąc vice, drukarnia miała gigantyczne dochody, jemu każdego miesiąca wypłatka pyk,na konto.Większym szczęściarzem był inny vice co dwie kadencje się bujał z czego człowiek połowy nie pamięta bo śpi.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-10) ! - + odpowiedz na ten komentarz