Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Czwórbój na Orliku

2017-10-11 09:24:36 (ost. akt: 2017-10-11 09:29:40)

Podziel się:

W piątek 6 października na Kompleksie Boisk Sportowych Orlik odbyła się impreza w ramach akcji Narodowy Dzień Sportu. Na żuromińskim Orliku odbył się czwórbój dla dzieci klas IV i V szkoły podstawowej.

Olgierd Markowski
redakcja@kurierzurominski.pl

Mimo nienajlepszej pogody – zimna i wiatru niespełna stu uczniów klas IV i V szkół podstawowych z terenu Gminy i Miasta Żuromin rywalizowało o nagrody indywidualne. Chłopcy i dziewczęta rywalizowały w takich konkurencjach jak: bieg na 100 metrów, bieg wahadłowy, skok w dal z miejsca i rzut piłeczką tenisową.
Po trzech godzinach rywalizacji, podsumowaniu indywidualnych wyników w każdej z konkurencji można było wręczyć nagrody najlepszym. Wśród dziewcząt triumfowały Julia Linek, a za nią uplasowały się Julia Sosnowska, Alicja Laskowska, Judyta Rutecka w klasach IV i Lena Kwiatkowska, Marta Matyja oraz Dominika Kiszelewska w klasach V, natomiast wśród chłopców najlepsi okazali się Łukasz Łydziński, Marcel Matuszczak, Krystian Pieczkowski w klasach IV i Tobiasz Gapa, Maciej Więckiewicz, Kacper Słomczewski w klasach V. Nagrody wręczała pani burmistrz Aneta Goliat i organizatorzy imprezy. Impreza została przygotowana przez animatorów działających na Kompleksie Boisk Sportowych Orlik w Żurominie przy wsparciu Urzędu Gminy i Miasta Żuromin.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. młody mieszkaniec gminy #2348230 | 94.254.*.* 11 paź 2017 10:35

    Z dorosłych ktoś bierze cztery razy sto?Proszę do mnie,jestem dobrym trenerem,nauczę wszystkiego.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz