Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

To był udany debiut

2017-10-18 10:39:27 (ost. akt: 2017-10-18 10:42:30)
„Pszczółki” wystąpiły w starannie przygotowanych kostiumach

„Pszczółki” wystąpiły w starannie przygotowanych kostiumach

Podziel się:

Po raz kolejny w Przedszkolu Samorządowym w Lutocinie odbyła się prezentacja grup przedszkolnych ,,Jestem przedszkolakiem".

12 października wszystkie dzieci, zarówno te najmłodsze jak i te starsze wystąpiły przed zaproszonymi gośćmi. Wystąpiły: ,, Pszczółki" (grupa 3-4 latków) pod kierunkiem Moniki Skowrońskiej, ,,Muchomorki" (grupa 5-6 latków) z wychowawczynią Marianną Gałka oraz grupa ,,Motylki" pod opieką wychowawczyni Justyny Jędrzejak. W tym wyjątkowym dniu, dzieci w odświętnych i kolorowych strojach prezentowały swoje występy artystyczne na forum całej społeczności przedszkolnej. Przygotowania do tego wydarzenia zajęły kilka tygodni. To było wielkie wyzwanie nie tylko dla wychowawców, ale również i dla dzieci. Owacje, które otrzymali artyści pokazały, że było warto. Podczas prezentacji we wszystkich grupach dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze oraz odgrywały różne role parateatralne tematycznie związane z nazwą grupy. Dzieci z grupy ,,Motylki" z wielką energią zaprezentowały żywe muzyczne przedstawienie pt: ,,W krainie Motyli". Dzieci z grupy ,, Muchomorki" przeniosły widzów w świat wędrówki po Polsce. Najmłodsi aktorzy, czyli dzieci z grupy ,,Pszczółki" zaprezentowały występ pt: ,,Jestem duża pszczółka i już chodzę do przedszkola". Dla wszystkich przedszkolaków był to debiut wystąpienia przed tak szeroką publicznością. Za wspaniałą prezentację każde dziecko otrzymało plakietkę „Jestem przedszkolakiem”. Następnie dzieci wraz z rodzicami i nauczycielami zasiedli do stołów zastawionych pysznymi ciastami i łakociami.

Oprac. Kacper Czerwiński

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kap łan #2353380 | 94.254.*.* 18 paź 2017 10:52

    Miejscowego kapelana nie było na uroczystości,czyżby miał chlewnie do poświęcenia?A iść do dzieci z cukierkami czekoladowymi, to pilnuje nienarodzonych czy może udziela instruktażu przy poczęciach?

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz