Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Żbik kąsał w ostatnim kwadransie

2017-10-24 14:20:44 (ost. akt: 2017-10-24 14:24:38)
Piotr Retkowski i Tomasz Rutecki (od lewej) zostali ukarani czerwonymi kartkami fot. arch

Piotr Retkowski i Tomasz Rutecki (od lewej) zostali ukarani czerwonymi kartkami fot. arch

Podziel się:

Do ostatniego kwadransu w Nasielsku utrzymywał się bezbramkowy remis. Wydawało się, że Wkra Bieżuń, która od 37 minuty grała w osłabieniu po czerwonej kartce dla Tomasza Ruteckiego przywiezie z wyjazdu punkt. Niestety tak się nie stało.

Olgierd Markowski
redakcja@kurierzurominski.pl

Niestety nie będą miło wspominać wyjazdu do Nasielska zawodnicy Wkry Bieżuń. Ekipa prowadzona przez Roberta Piotrowskiego nie dość, że nie zdobyła punktów to kończyła całe spotkanie w podwójnym osłabieniu. Dwie bezpośrednie czerwone kartki otrzymali Tomasz Rutecki w 37 minucie gry oraz Piotr Retkowski w 88 minucie. Niewiele zabrakło do tego, żeby bieżunianie zdobyli w Nasielsku punkty. Mieli swoje okazje strzeleckie, a remis utrzymywał się do 75minuty. Wtedy swoją akcję przeprowadził zespół Żbika, a skutecznie ją wykończył aktywny Marek Osiński. Wynik został ustalony w trzeciej minucie doliczonego czasu gry przez wprowadzonego na boisko chwilę wcześniej Mateusza Rutkowskiego.

Żbik Nasielsk – Wkra Bieżuń 2:0 (0:0)
Bramki: Osiński 75 min., Rutkowski 90+3 min.
Czerwone kartki: Rutecki, Retkowski (Wkra)

Skład: Retkowski - Gołębiewski, Borzym, Brzozowski, Sowiński, Szpinda, Watkowski, Kacprzykowski, Rutecki, Melchinkiewicz, Baca.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB