środa, 22 listopada 2017. Imieniny Cecylii, Jonatana, Marka

Rezerwy pokonały Gryf

2017-10-24 14:33:49 (ost. akt: 2017-10-24 14:38:54)
Wkra II Żuromin nie dała szans rywalowi mierzącemu w najwyższe cele fot. mo

Wkra II Żuromin nie miała problemów z pokonaniem Gryfu Kownaty Żędowe w spotkaniu 8. kolejki rozgrywek Klasy B. Rezerwy wzmocnione graczami z pierwszego zespołu wygrały 6:2.

redakcja@kurierzurominski.pl

Wkra II Żuromin do spotkania z Gryfem Kownaty Żędowe przystąpiła wzmocniona kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny. W pierwszej jedenastce wybiegli m.in. Bartłomiej Nowacki i Grzegorz Barski. To oni właśnie mieli największy udział w zwycięstwie zespołu. Grzegorz Barski zdobył gola wyrównującego na 1:1, Nowacki natomiast wyprowadził Wkrę II na prowadzenie, a także zaliczył asystę przy trzeciej bramce. Żurominianie po początkowych problemach ze skutecznością, stratą bramki poradzili sobie już do przerwy, a po zmianie stron kontynuowali swój zwycięski marsz. Po przerwie znów trafił Nowacki, dwa razy piłkę w siatce umieścił Michał Szulc. Goście po przerwie zdobyli drugiego gola, ale na więcej stać ich już nie było.