środa, 22 listopada 2017. Imieniny Cecylii, Jonatana, Marka

Boruta przegrywa w Kadzidle

2017-10-30 14:51:09 (ost. akt: 2017-10-30 14:52:33)
Mariusz Kołakowski zdobył honorową bramkę fot. mo

Kurpik Kadzidło okazał się za mocny dla Boruty Kuczbork. Miejscowi pokonali „Boruciarzy” 4:1. Honorowego gola zdobył Mariusz Kołakowski.

Boruta Kuczbork do Kadziła pojechał mocno zdekompletowany. Grający szkoleniowiec Mariusz Kołakowski miał do swojej dyspozycji jedenastu zawodników. Brak możliwości przeprowadzenia zmian i osłabienia z pewnością przełożyły się na boiskową postawę ekipy z Kuczborka.
Już w pierwszej połowie zespół gospodarzy udokumentował swoją przewagę. Najpierw Adrian Bednarczyk w 35 minucie, a później Karol Antoszewski w 40 zdobyli bramki dla ekipy Kurpika. Zespół Boruty Kuczbork do zrywu o punkty natchnął trener Mariusz Kołakowski. Kołakowski uderzył na bramkę rywali z rzutu wolnego, a bramkarz zespołu gospodarzy nie zdołał obronić strzału. Do końca pojedynku zostało wtedy trzydzieści minut. W ciągu tego czasu Boruta zdecydowanie odkrył się, aby zdobyć wyrównującego gola. Wykorzystał to Kurpik. Miejscowi w samej końcówce meczu za sprawą Łukasza Staśkiewicza w 83 minucie i Szymona Samsela w 85 minucie zdobyli kolejne bramki.