Rezerwy zbiły lidera rozgrywając kapitalne spotkanie

2017-10-30 15:00:13 (ost. akt: 2017-10-30 15:03:33)
Wkra II Żuromin pokonała lidera fot. mo

Wkra II Żuromin znakomicie zaprezentowała się w starciu z liderem rozgrywek ciechanowskiej Klasy B Pełtą Karniewo, zdobywając kolejne punkty.

Wkra II Żuromin w pierwszej połowie nie dała najmniejszych szans rywalom w starciu w ramach 9. kolejki ciechanowskiej Klasy B. Do Żuromina przyjechał lider rozgrywek Pełta Karniewo, a żurominianie podeszli do spotkania z wielką motywacją. Podopieczni Wojciecha Błaszkiewicza dobrze rozpoczęli mecz. Znakomite prostopadłe podanie otrzymał Jakub Kaźmierski, który wygrał pojedynek biegowy z obrońcą i wyszedł sam na sam. Sprytnym uderzeniem przeniósł piłkę nad bramkarzem i wyprowadził zespół na prowadzenie. Drugiego gola dla żurominian zdobył Rafał Pikalski. Stoper wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Jeszcze przed przerwą Wkra strzeliła kolejne dwa gole. Najpierw Maciej Narewski wymanewrował obrońców i pokonał bramkarza, a później kapitalne trafienie zaliczył Jakub Karolewski. Pomocnik uderzył zza pola karnego w samo okienko bramki i podwyższył wynik spotkania na 4:0. Po przerwie żurominianie zaprezentowali się znacznie słabiej. To goście dominowali na boisku, ale na posterunku był Kamil Rama. Skapitulował tylko raz, kiedy sędzia zarządził rzut karny, a gracz Pełty pewnie wykonał jedenastkę.

Wkra II Żuromin – Pełta Karniewo 4:1 (4:0)
Bramki: Kaźmierski, Pikalski, M.Narewski, Karolewski
Żółte kartki: Stopczyński (Wkra)
Sędziował: Tomasz Osiński (Strzegowo)