Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

DOCEŃMY SPORTOWCÓW Z POWIATU

2017-11-24 08:43:32 (ost. akt: 2017-11-29 15:23:20)

Podziel się:

Który sportowiec w 2017 r. szczególnie się zasłużył? Kto pokonał życiowy rekord bądź zasłynął jako reprezentant naszego powiatu? Czekamy na zgłoszenia.

Przed nami kolejna edycja plebiscytu na ,,Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Żuromińskiego”. Głosowanie potrwa do 14 stycznia, a naszych laureatów nagrodzimy 26 stycznia podczas Balu Sportowca. Czekamy na zgłoszenia naszych Czytelników. Chcesz by Twój faworyt wziął udział w naszym konkursie? Na propozycje czekamy do 30 listopada br.. Jak zgłosić zawodnika? Należy wysłać e-mail zatytułowany: Sportowiec 2017 na adres: redakcja@kurierzurominski.pl. W treści wiadomości wysyłamy imię i nazwisko oraz wiek zawodnika, a także dyscyplinę, w której startuje. Czekamy na sugestie czytelników i zapraszamy do zgłaszania kandydatur. Najpopularniejszego sportowca w głosowaniu wyłonią nasi czytelnicy.
Złota Siódemka Najpopularniejszych Sportowców z największą ilością Państwa głosów zostanie uhonorowana podczas uroczystej gali, która odbędzie się 26 stycznia. Uroczystość zakończymy pierwszym w regionie Balem Sportowca Północnego Mazowsza, który odbędzie się w sali ,,Atmosfera” w Żurominie.

red

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB