Poniedziałek, 18 grudnia 2017. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

„Bomba” zawalczy w Groznym. Rywalem ma być Saikhan Dzhabrailov

2017-12-05 14:29:50 (ost. akt: 2017-12-05 14:31:27)

Podziel się:

Kamil Łebkowski wraca do oktagonu. „Bomba” w styczniu ma zadebiutować w federacji ACB. Walkę dla czeczeńskiej federacji stoczy 13 stycznia w Groznym. Rywalem żurominianina ma być Saikhan Dzhabrailov.

Olgierd Markowski
redakcja@kurierzurominski.pl

„Bomba” znów wejdzie do oktagonu. Niespodzianką jest fakt, że stanie się to wcześniej niż anosowała to federacja FEN. Kamil Łebkowski zawalczy na początku roku dla czeczeńskiej federacji ACB. Rywalem Polaka na gali w Groznym ma być Saikhan Dzhabrailov (2-2), który wszystkie swoje pojedynki toczył dla ACB.
Walka z Czeczenem ma być szansą dla żurominiana na udowodnienie swojej wartości po dwóch porażkach z rzędu. W ostatniej walce „Bomba” musiał uznać jednak wyższość Daguira Imavova przegrywając decyzją sędziów, wcześniej uległ Gabrielowi Silvie.
Kamil Łebkowski, który od 2016 roku jest związany z Fight Exclusive Night wcześniej walczył również dla World Series of Fighting czy PLMMA. Teraz po raz pierwszy zawalczy dla czeczeńskiej federacji ACB. Nie oznacza to jednak rozwiązania kontraktu z FEN. Zarząd FEN wyraził zgodę na jego walkę dla ACB, a walka Łebkowskiego dla FEN jest nadal aktualna. Walka ta ma się odbyć 20 marca na warszawskim Torwarze.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB