środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Udany start dziewcząt

2017-12-13 12:36:29 (ost. akt: 2017-12-13 12:38:44)

Podziel się:

Dobry występ zanotowały dziewczyny z klubu Mini Volley Żuromin w turnieju strefowym w rozgrywkach Kinder+ Sport w kategorii dwójek.

Olgierd Markowski
redakcja@kurierzurominski.pl

Ruszyła kolejna edycja rozgrywek Kinder+ Sport. Turniej strefowy odbył się w Nowym Dworze Mazowieckim. Turniej ten ma umożliwić stworzenie listy rankingowej, która będzie decydować o rozstawieniu drużyn w kolejnym etapie.
W strefie północnej wystartowały 42 drużyny, które podzielono na siedem grup po sześć zespołów. W turnieju klub Mini Volley Żuromin reprezentowały dwa zespoły - Julia Linek, Wiktoria Jęczarek i Daria Wojtkiewicz oraz Aleksandra Cichoń i Wiktoria Merholz. Żuromińskie zespoły zaprezentowały się z dobrej strony.
Mini Volley Żuromin I (Aleksandra Cichoń, Wiktoria Mehrholz) odniósł trzy zwycięstwa (z Legionovią III, Zamkiem Ciechanów II, Polonezem Wyszków VII) i pięciokrotnie schodził z parkietu pokonany. Natomiast Mini Volley Żuromin II (Julia Linek, Wiktoria Jęczarek, Daria Wojtkiewicz) zantowal cztery zwycięstwa (Rutki Płońsk I, Legionovia IV, Bemowo Warszawa I, Zamek Ciechanów III).

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB