Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Rezerwy w ujęciu statystycznym

2017-12-13 12:47:08 (ost. akt: 2017-12-13 12:48:04)
Wkra Żuromin rozegrała siedem spotkań przy Żeromskiego fot. mo

Wkra Żuromin rozegrała siedem spotkań przy Żeromskiego fot. mo

Podziel się:

Wkra II Żuromin zakończyła piłkarską jesień. Ze względu na zmiany gospodarzy swoich spotkań żurominianie przed własną publicznością rozegrali siedem spotkań, a w delegacji cztery. Wkra II jest piąta i ma sześć punktów straty do lidera.

Olgierd Markowski
redakcja@kurierzurominski.pl

Aż siedem spotkań przed własną publicznością, a tylko cztery na wyjeździe rozegrali podopieczni Wojciecha Błaszkiewicza jesienią sezonu 2017/2018. W związku z największą ilością spotkań domowych żurominianie są po tej rundzie najlepiej grającym zespołem przed własną publicznością pod względem zgromadzonych punktów (17), a także ilością zdobytych bramek (28). W czterech meczach, najmniej spośród wszystkich zespołów, wyjazdowych Wkra II zgromadziła cztery punkty daje dziewiątą lokatę.

Tabela po rundzie jesiennej:
1. Wkra Radzanów 11 28 40-10
2. Pełta Karniewo 11 26 42-18
3. Gryf Kownaty Żędowe 11 23 31-19
4. GKS Gumino 11 22 36-21
5. Wkra II Żuromin 11 22 40-25
6. Gladiator Słoszewo 11 17 33-31
7. Orlęta Baboszewo 11 15 21-29
8. Tamka Dzierzgowo 11 14 25-27
9. Opia Opinogóra 11 11 26-28
10. Nadnarwianka II Pułtusk 11 7 13-33
11. Sokół Grudusk 11 3 12-58
12. Żbik II Nasielsk 11 2 12-32

Tabela spotkań domowych:
1. Wkra II Żuromin 7 18 28-15
2. Pełta Karniewo 6 16 27-6
3. Wkra Radzanów 5 15 25-3
4. GKS Gumino 5 13 21-9
5. Gryf Kownaty Żędowe 5 11 15-6
6. Gladiator Słoszewo 5 8 13-12
7. Tamka Dzierzgowo 5 7 12-11
8. Opia Opinogóra 6 6 16-15
9. Orlęta Baboszewo 5 6 8-10
10. Nadnarwianka II Pułtusk 6 6 9-16
11. Żbik II Nasielsk 5 1 4-65
12. Sokół Grudusk 6 0 6-34

Tabela spotkań wyjazdowych:
1. Wkra Radzanów 6 13 15-7
2. Pełta Karniewo 5 12 14-7
3. Gryf Kownaty Żędowe 6 12 16-13
4. Gladiator Słoszewo 6 9 20-19
5. Orlęta Baboszewo 6 9 13-19
6. GKS Gumino 5 6 6-4
7. Tamka Dzierzgowo 5 5 10-13
8. Opia Opinogóra 5 5 10-13
9. Wkra II Żuromin 4 4 12-7
10. Sokół Grudusk 5 3 6-24
11. Żbik II Nasielsk 6 1 8-20
12. Nadnarwianka II Pułtusk 5 1 4-17

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB