Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Strażackie życzenia i nagrody

2017-12-29 10:03:52 (ost. akt: 2017-12-29 10:05:30)

Podziel się:

Przed świętami Bożego Narodzenia odbyła się uroczysta kolacja strażackich braci z gminy Żuromin. Druhowie otrzymali upominki, a zasłużeni dla pożarnictwa odebrali okolicznościowe wyróżnienia.

Już po raz siedemnasty strażacy ochotnicy z gminy Żuromin spotkali się na wspólnej wigilii. Razem z nimi opłatkiem podzieli się również członkowie Żuromińskiej Orkiestry Dętej oraz zaproszeni goście wśród których znaleźli się m.in. starosta Jerzy Rzymowski, wicestarosta Ireneusz Rejmus, burmistrz Aneta Goliat, przewodnicząca RM Barbara Michalska, wiceprzewodnicząca RM Halina Jarzynka, przedstawiciel marszałka województwa mazowieckiego Konrad Wojnarowski oraz zastępca komendanta PSP Dariusz Stumski. Gości powitał gospodarz spotkania komendant gminny OSP dh Włodzimierz Wiśniewski. Tego wieczoru wręczono również statuetki w dowód uznania za społeczną służbę na rzecz ochotniczego pożarnictwa. Otrzymali je: Barbara Michalska oraz dh Grzegorz Oryl z Młudzyna. Strażacy z rąk Konrada Wojnarowskiego otrzymali prezenty- apteczki samochodowe. Po części oficjalnej druhowie podzieli się opłatkiem i zasiedli do wspólnej kolacji.


Kacper Czerwiński

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. sić... #2410848 | 178.42.*.* 5 sty 2018 20:35

    Co Wojnarowski robi w Żurominie jak ma być kandydatem na burmistrza Mławy? A może szuka miejsca dla Burakowskiego, którego tatuś zatrudnił w Starostwie w Mławie?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz