Czwartek, 12 grudnia 2019. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Gdzie słyszysz śpiew, tam idź

2018-01-10 08:54:24 (ost. akt: 2018-01-10 09:03:19)

Podziel się:

W ubiegły czwartek w Zespole Placówek Oświatowych w Zielonej odbył się już tradycyjnie noworoczny koncert kolęd i pastorałek. Śpiewali dosłownie wszyscy. Uczniowie, nauczyciele i seniorzy.

Punktualnie o godzinie 17:00 dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych Grażyna Chmielewska rozpoczęła to piękne, klimatyczne wydarzenie. W czwartek 4 stycznia w Zielonej odbył się już ósmy międzypokoleniowy koncert kolęd i pastorałek. Zanim jednak najmłodsi artyści zaśpiewali pierwszą kolędę dyrektor powitała liczne grono przybyłych gości. Sala gimnastyczna pękała w szwach. Na widowni zasiedli rodzice oraz dziadkowie uczniów. W pierwszym rzędzie można było zobaczyć m.in. przedstawicieli władz samorządowych: wójta Jacka Grzybickiego, starostę Jerzego Rzymowskiego, wicestarostę Ireneusza Rejmusa oraz radnych gminnych. -Gdzie słyszysz śpiew, tam idź - tam dobre serca mają. Źli ludzie, wierzaj mi - ci nigdy nie śpiewają- tymi słowami dyrektor Grażyna Chmielewska oddała głos uczniom. Ci, pod okiem Jolanty Lipińskiej przygotowali niesamowitą ucztę dla ucha. Podczas koncertu pastorałki zaśpiewały również: Chór Nauczycielski z ZPO, Klub Seniora „Zielenianki” oraz zespół Camerton.

Kacper Czerwiński

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. OMG #2414760 | 37.47.*.* 10 sty 2018 17:53

    Źli ludzie, wierzaj mi - ci nigdy nie śpiewają tylko tańczą przy pastorałkach. Koprze i Wójcie wstydźcie się! Tak się zachowują poważni ludzie? Żenada!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Kap łan #2414716 | 94.254.*.* 10 sty 2018 17:01

    Jak ja poszedłem za śpiewem to znalazłem się na rotkach a tam nie tylko śpiew ale też było wino i kobiety.Jak zobaczyli pasterza to jakoś się poprawiali koło spodni i w prośbę, bym im dorzucił.Jako,że miałem to dorzuciłem, przynieśli coś do picia,nie mszalne, no to sobie pozwoliłem.Szkoda,że jestem pasterzem, bo życie jest piękne a wiedzę,że utrzymanie domu bożego i pasterza jest dla ludzi ciężkim obowiązkiem(słowa Glempa).

    ! - + odpowiedz na ten komentarz