Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Dobre otwarcie żuromińskiej Wkry

2018-02-13 15:45:33 (ost. akt: 2018-02-13 15:46:56)
Drużyna Wkry Żuromin przygotowuje się do rundy rewanżowej

Drużyna Wkry Żuromin przygotowuje się do rundy rewanżowej

Podziel się:

Wkra Żuromin rozpoczęła spotkania kontrolne przed rundą rewanżową Campeon.pl Ligi Okręgowej. Podopieczni Macieja Grzybowskiego rywalizowali na sztucznej płycie boiska w Iławie z IV-ligowym Powiślem Dzierzgoń.

Po trzech tygodniach ciężkich treningów pod okiem Macieja Grzybowskiego w zimowym okresie przygotowawczym przyszedł czas na pierwszy sprawdzian. Gracze Wkry Żuromin rywalizowali z czwartoligowym Powiślem Dzierzgoń. Oba zespoły są na zdecydowanie innych etapach przygotowań do rundy rewanżowej. Gracze z IV ligi pomorskiej mają już za sobą dwa mecze kontrolne. Dla żurominian był to tegoroczny debiut.
Dlatego też pierwsze minuty nie wyglądały dobrze. Już w 4 minucie defensywa „zielono-czerwonych” popełniła błąd, który kosztował ich bramkę. Niefortunne zagranie Żelaznego sprawiło, że sam na sam z testowanym bramkarzem wyszedł napastnik Powiśla i zdobył prowadzenie dla swojej drużyny. Kolejne minuty to przewaga naszego zespołu zakończona zdobyciem gola. Wkra doprowadziła do wyrównania w 38 minucie. Gola z rzutu karnego dla żurominian zdobył Bartłomiej Nowacki. W drugiej części gry nasz zespół nadal dominował nad wyżej notowanym rywalem, a ponadto był skuteczny. Już trzy minuty po wznowieniu gry gola zdobył Mariusz Rutkowski, po niecałym kwadransie podwyższył Bartosz Narewski. Wynik w 85 minucie po zagraniu zawodnika testowanego zdobył Tomasz Kamiński.


Powiśle Dzierzgoń - Wkra Żuromin 1:4 (1:1)
Bramki: 4 min. - Nowacki 38 min. (k), Rutkowski 48 min., Narewski 57 min., Kamiński 85 min.
Skład: Testowany, (Koczot) - Kaźmierski, Żelazny, D.Stopczyński (Ogrodowczyk), Barski (Orłowski), Chojnacki (A.Narewski), B.Narewski (M.Narewski), Nowacki (testowany), Sawicki (Karolewski), Kamiński, Rutkowski (M.Stopczyński)

Olgierd Markowski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB