Poniedziałek, 22 lipca 2019. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Volley Żuromin wygrywa spotkania w Kinder+ Sport

2018-03-13 14:12:06 (ost. akt: 2018-03-13 14:14:18)
Pierwszy zespół w kategorii trójek podczas turnieju w Błoniu wygrał wszystkie swoje spotkania.

Pierwszy zespół w kategorii trójek podczas turnieju w Błoniu wygrał wszystkie swoje spotkania.

Podziel się:

Siatkarski klub minisiatkówki z Żuromina znów na parkiecie. Tym razem zarówno dziewczęta jak i chłopcy rywalizowali w kolejnym turnieju z cyklu Kinder+Sport.

Za zespołami żeńskimi turniej rozstawieniowy w kategorii „dwójek”. W Pomiechówku rozegrano kolejny turniej w ramach rozgrywek o Mistrzostwo Mazowsza Kinder+Sport. Volley Żuromin reprezentowały dwa zespoły - Wiktoria Mehrholz, Daria Wojtkiewicz, Wiktoria Jęczarek oraz Julia Linek, Aleksandra Cichoń.
Obie ekipy spisały się bardzo dobrze. Zajęły drugie miejsca w swoich grupach, co oznacza, że podczas kolejnego turnieju rywalizować będą w grupie złotej. Do końca rywalizacji jeszcze trzy turnieje ligowe oraz turniej finałowy, do którego zakwalifikuje się osiem najlepszy zespołów na Mazowszu. Znakomicie zaprezentowały się również zespoły męskie startujący w Błoniu. Podczas turnieju „dwójek” i „trójek” Volley Żuromin odniósł kolejne sukcesy.
W kategorii „dwójek” zespół Jakub Smulski, Kacper Reda i Jakub Kamiński wygrał swoją grupę eliminacyjną. Natomiast zespół Patryk Matwij, Aleksander Kaczmarczyk i Bartosz Antoszewski zajął czwarte miejsce. W kolejnym turnieju zagrają oni odpowiednio w grupie złotej i srebrnej. W „trójkach” wszystkie swoje spotkania wygrał zespół w składzie Szymon Wojtkiewicz, Karol Brydziński, Adrian Sokołowski i Aleksander Grzywiński. Spotkania odpowiednio z UKS 307 Warszawa, RSC Radom, Zawkrze Mława i MOS Wola Warszawa III kończyły się wysokimi zwycięstwami.
Drugi zespół - Michał Gesek, Bartek Krzesiński, Miłosz Szczepański i Dawid Drygas – rozegrał pięć spotkań, z których wygrał trzy. Zwycięstwa z zespołami RCS Radom VI, MDK Warszawa oraz RSC Radom V. Natomiast porażki przyszły w meczach z Legią Warszawa I oraz Iskrą Warszawa I.

Olgierd Markowski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB