Niedziela, 22 września 2019. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Dzień Kobiet wśród emerytów i rencistów

2018-03-19 08:35:52 (ost. akt: 2018-03-19 08:38:29)

Podziel się:

8 marca seniorki z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów spędziły wspólnie miły wieczór w jednej z żuromińskich restauracji.

Panie, w tym dniu wyglądały rewelacyjnie!
W spotkaniu z okazji Dnia Kobiet, które odbyło się w restauracji „U Rucińskich” uczestniczyło 80 kobiet oraz kilkoro mężczyzn. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć: przedstawicieli Zarządu PZERiI z Mławy, burmistrz Anety Goliat, wicestarosty Ireneusza Rejmusa, a także policjantów z żuromińskiej komendy: naczelnika wydziału prewencji asp. szt. Piotra Ruszkowskiego, a także starszego dzielnicowego asp. Piotra Goszczyńskiego.
Uroczystość poprowadził jak zawsze przewodniczący żuromińskiego koła Jan Lotarski. Po powitaniu wszystkich zgromadzonych przyszedł czas na przyjęcie nowych członków: Krystynę Antoszewską, Marię Drzewiecką, Irenę Wólf, Zofię Przyborowską i Jadwigę Kołodziejską. Na chwilę obecną żuromińskie Koło Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów liczy 129 osób. W tym pięknym dniu nie mogło również zabraknąć życzeń przybyłych mężczyzn oraz odśpiewanego „Sto lat”. Po przemówieniach na salę wniesiono piękny tort, którego fundatorem było Starostwo Powiatowe w Żurominie. Dla każdej z seniorek czekała również słodka niespodzianka od wiceburmistrza Michała Bodenszaca.
Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

Paula Borkowska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. czemu nie mogło ? #2470996 | 37.248.*.* 26 mar 2018 10:19

    nie mogło zabraknąć: przedstawicieli Zarządu PZERiI z Mławy, burmistrz Anety Goliat, wicestarosty Ireneusza Rejmusa, a także policjantów z żuromińskiej komendy: naczelnika wydziału prewencji asp. szt. Piotra Ruszkowskiego, a także starszego,

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz