Niedziela, 15 grudnia 2019. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

LECH RYPIN POKONAŁ WKRĘ ŻUROMIN W SPOTKANIU KONTROLNYM

2018-03-20 15:20:04 (ost. akt: 2018-03-20 15:22:22)
Wkra Żuromin rozpocznie rozgrywki wiosenne spotkaniem w Nowym Mieście

Tuż przed rozgrywkami rundy wiosennej podopieczni Macieja Grzybowskiego przegrali 2:4. Bramki dla Wkry zdobyli Jarosław Sawicki i Bartosz Narewski.

Ostatnie spotkanie przed rozpoczęciem nowej rundy sezonu 2017/2018 miało być sprawdzianem przez decydującym momentem. Niestety szkoleniowiec nie mógł skorzystać ze wszystkich graczy, a sprawdzian ten nie wypadł najlepiej także z powodu słabej skuteczności. Z różnych przyczyn trener Maciej Grzybowski nie mógł skorzystać z podstawowego duetu obrońców – Bartłomieja Żelaznego i Dominika Stopczyńskiego. Z tego powodu jako środkowi obrońcy wystąpili Michał Chojnacki i Grzegorz Barski. Żurominianie nie byli tego dnia skuteczni. Przed przerwą już trzy znakomite okazje nie zostały wykorzystane. Ze swojej okazji wykorzystał tylko Sawicki. Rypinianie byli natomiast skuteczni do bólu – dwie okazje i dwa gole. Po przerwie było podobnie. Lech wykorzystywał okazje, Wkra miała z tym problem.

Lech Rypin – Wkra Żuromin 4:2 (2:1)
Bramki: Sawicki, B.Narewski

Skład: Koczot – Sokołowski, Barski, Chojnacki, Hrushytskyi, B.Narewski, A.Narewski, Kamiński, Nowacki, Rutkowski, Sawicki
Ponadto: Testowany I, testowany II, testowany III, M.Narewski