Niedziela, 26 maja 2019. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

ZŁOTE GODY W BIEŻUNIU

2018-03-22 08:45:10 (ost. akt: 2018-03-22 08:52:37)
Z okazji jubileuszu panie otrzymały również piękne bukiety

Z okazji jubileuszu panie otrzymały również piękne bukiety

Podziel się:

W ubiegły czwartek 5 małżeństw z gminy Bieżuń świętowało piękny jubileusz – Złotych Godów. Wręczono im medale od Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Uroczystość odbyła się w czwartek 15 marca 2018 roku w Urzędzie Miasta i Gminy w Bieżuniu. Pięć par, które w tym roku obchodziły 50-lecie pożycia małżeńskiego z rąk burmistrza Andrzeja Szymańskiego odebrało odznaczenia przyznane przez Prezydenta RP. Były to medale „ Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.
Uroczystość poprowadziła kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Liszewska. Po przywitaniu jubilatów oraz ich gości kierownik przekazała swoje wyrazy uznania małżonkom za wspólnie spędzone lata we wzajemnej miłości, szacunku i przyjaźni. Po wręczeniu medali burmistrz Andrzej Szymański podziękował małżeństwom za trud, jaki włożyli w budowę trwałości swoich związków. Do życzeń i gratulacji przyłączyli się także: przewodniczący Rady Miejskiej Zygmunt Liszewski oraz zastępca kierownika USC Nina Pachniewska. Poza gratulacjami i życzeniami nie mogło zabraknąć kwiatów oraz toastu wzniesionego lampką szampana za zdrowie jubilatów. Na koniec spotkania na małżonków czekał słodki poczęstunek. Nagrodzeni medalami za długoletnie pożycie małżeńskie zostali: Irena i Alfred Budzich, Stanisława i Tadeusz Jabłonowscy, Marianna i Kazimierz Pączkowscy, Krystyna i Albin Więckiewicz oraz Jadwiga i Stanisław Skowyrscy. Gratulujemy i życzymy kolejnych lat w szczęściu i zdrowiu!

Paula Borkowska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB