Wtorek, 23 kwietnia 2019. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

UKS VICTORIA LUBOWIDZ ZAGRAŁA W KOLEJNYM STARCIU Z CYKLU KINDER+

2018-03-27 15:10:55 (ost. akt: 2018-03-27 15:14:00)
Zawodniczki lubowidzkiego klubu sportowego zaprezentowały wysoki poziom

Zawodniczki lubowidzkiego klubu sportowego zaprezentowały wysoki poziom

Podziel się:

UKS Victoria rywalizowała w kolejnym turnieju Kinder+ Sport w kategorii dwójek i trójek. Siatkarki ponownie udowodniły swoją wysoką formę.

W Mrozach w sobotę 17 marca odbył się kolejny turniej serii Kinder+Sport. Po rozgrywkach eliminacyjnych rozgrywki weszły w decydującą fazę i zespoły zostały przydzielone do grup "złotych" oraz "srebrnych". Rywalizowały „dwójki” i „trójki”.
Znakomita forma klubu zaowocowała wieloma zwycięstwami. W „dwójkach” same zwycięstwa. W złotej grupie rywalizowała pierwszy lubowidzki zespół: Izabela Kamińska, Nikola Szostek, Zosia Babska. Dziewczęta pokazały się ze znakomitej strony wygrywając wszystkie spotkania. Drugi zespół natomiast Kamila Lech, Wiktoria Kiszelewska, Oliwia Sieklicka, Marysia Chrzanowska zagrał w grupie srebrnej, w której także wygrały wszystkie mecze i awansowały do grupy złotej.
W „trójkach” w rywalizacji w grupie złotej Zosia Jackiewicz, Klaudia Gajewska, Weronika Milewska wygrały wszystkie mecze, natomiast drugi zespół Zosia Czajkowska, Dominika Kiszelewska, Iza Szablewska, Maria Sobiech, Edyta Stankiewicz przegrały tylko jedno spotkanie.

Olgierd Markowski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB