środa, 20 marca 2019. Imieniny Joachima, Kiry, Maurycego

MICHAŁ OSIECKI ZREZYGNOWAŁ Z FUNKCJI PREZESA WKRY ŻUROMIN

2018-04-03 15:20:03 (ost. akt: 2018-04-03 15:22:09)
Michał Osiecki po czterech latach zrezygnował z funkcji prezesa.

Michał Osiecki po czterech latach zrezygnował z funkcji prezesa.

Podziel się:

Michał Osiecki nie jest już prezesem Wkry Żuromin. We wtorek 13 marca złożył rezygnację z pełnionej funkcji motywując ją względami osobistymi.

Wkra Żuromin znajduje się w znakomitej kondycji, a na stanowisku prezesa zmiana. Taka nietypowa sytuacja ma miejsce w Żurominie. Michał Osiecki zrezygnował z piastowanej funkcji. Osiecki rezygnuje w nieoczekiwanym momencie. Podczas czterech lat pracy Osieckiego na rzecz Wkry klub niezwykle się rozwinął. Pod względem piłkarskim – seniorzy liderem rozgrywek Ligi Okręgowej, pewnie zmierzają po awans do IV ligi, powołany zespół rezerw, potężna akademia piłkarska ponad dwustu młodych zawodników szkolonych w „zielono-czerwonych” barwach.
- Jest to decyzja przemyślana, motywowana względami osobistymi. Przez cztery lata w pełni oddawałem się pracy na rzecz klubu, udało się zrobić wiele dobrego, postawić klub na nogi pod wieloma względami, dlatego mogę z podniesioną głową opuścić stanowisko – mówi Michał Osiecki.
Zarząd Klubu wybrał już następcę Osieckiego. Został nim działacz piłkarski, trener, sędzia - Mariusz Kawczyński, który przez wiele lat związany był z Borutą Kuczbork.

Kacper Czerwiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB