Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

REZERWY WKRY ŻUROMIN WYGRAŁY ZE ŻBIKIEM NASIELSK 5:0

2018-04-17 15:50:49 (ost. akt: 2018-04-17 15:51:53)
Bartosz Oleksiak (przy piłce) zdobył dwa gole fot. arch

Pierwsze wiosenne zwycięstwo drugiego zespołu Wkry Żuromin. Rezerwy pokonały na wyjeździe zespół Żbik II Nasielsk aż 5:0.

Po dwóch wysokich porażkach podopieczni Wojciecha Błaszkiewicza wreszcie wygrali. Stało się to na wyjeździe w Nasielsku. Żurominianie pokonali rezerwy miejscowego Żbika. W 25 minucie gry „dwójka” żuromińska wyszła na prowadzenie za sprawą Bartosza Oleksiaka. Jednobramkową przewagą Wkry zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej nasi gracze zagrali znacznie skuteczniej. Na listę strzelców ponownie wpisał się Oleksiak, a gole zdobyli także Krzemiński i Usakowski. Jedno trafienie było samobójcze.

Żbik II Nasielsk - Wkra II Żuromin 0:5 (0:1)
Bramki: Oleksiak 25, 74 min., Krzemiński 65 min., samob. 78 min., Usakowski 81 min.

Skład: Kowalski, Ogrodowczyk, Chojnacki, M. Narewski, Budka, Karolewski, Krzemiński (Kuprowski), Musiałek, Oleksiak, Usakowski, Szulc.