środa, 21 sierpnia 2019. Imieniny Franciszka, Kazimiery, Ruty

NASTOLATKI TRAFIŁY DO SZPITALA

2018-04-19 08:36:43 (ost. akt: 2018-04-19 08:40:23)
W poniedziałek doszło do dwóch zdarzeń w centrum miasta

W poniedziałek doszło do dwóch zdarzeń w centrum miasta

Podziel się:

Poniedziałkowe popołudnie dało się we znaki służbom ratunkowym. Mniej więcej w tym samym czasie zderzyły się dwa pojazdy na ulicy Szpitalnej, a przy placu Wolności potrącono nastolatkę. Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia.

Tuż przed godziną 17:00 na skrzyżowaniu ulic Szpitalnej z Jezuitów w Żurominie zderzyły się dwa pojazdy. Kierujący Fiatem Punto wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym Volkswagenie Passacie. Siła uderzenia była bardzo duża. Czarny passat zatrzymał się na płocie jednej z posesji, a punto obróciło się o kilkadziesiąt stopni. W wyniku zdarzenia do szpitala został przewieziony 36-letni sprawca, razem z 10-letnią córką. Na szczęście obrażenia nie były poważne, prawdopodobnie zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja. Kierujący byli trzeźwi.
Chwilę później na przejściu dla pieszych przy placu Wolności potrącono nastolatkę. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia. Świadkowie zdążyli jednak zapisać numery rejestracyjne pojazdu. Policjanci natychmiast namierzyli sprawcę. Właścicielem samochodu okazała się kobieta, która przyznała się do winy. Stwierdziła, że odjechała z miejsca zdarzenia, ponieważ 13-letniej dziewczynce nic się nie stało. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy. Po obserwacji u nastolatki nie stwierdzono żadnych obrażeń.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB