Czwartek, 16 sierpnia 2018. Imieniny Joachima, Nory, Stefana

BORUTA PRZEGRAŁ W WĄSEWIE

2018-04-24 14:30:51 (ost. akt: 2018-04-24 14:31:53)
Adam Juszczyk (przy piłce) zdobył bramkę w starciu z KS Wąsewo fot. mo

Słaba pierwsza połowa w wykonaniu Boruty Kuczbork sprawiła, że z Wąsewa gracze Mariusza Kołakowskiego wrócili bez punktów. Miejscowy Klub Sportowy Wąsewo wygrał z „Boruciarzami” 5:2.

Boruta Kuczbork w minioną niedzielę udała się do Wąsewa, gdzie miała rozegrać spotkanie z miejscowym Klubem Sportowym. Niestety nie będą miło wspominać tego spotkania gracze Mariusza Kołakowskiego. Szczególnie nieudana pierwsza część gry zadecydowała o tym, że „Boruciarze” przegrali to spotkanie. Już w szóstej minucie spotkania Mateusz Wojdak pokonał Cypriana Kołakowskiego i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Osiem minut później Piotr Murawski podwyższył prowadzenie. Murawski okazał się katem Boruty. Trafił on także w 45 i 78 minucie gry. W międzyczasie gola dla KS Wąsewo zdobył tez Godlewski. Dla Boruty Kuczbork jeszcze w pierwszej połowie trafił grający szkoleniowiec Mariusz Kołakowski, a po zmianie stron młody Adam Juszczyk.

KS Wąsewo – Boruta Kuczbork 5:2 (4:1)
Bramki: Wojdak 6 min., Godlewski 37 min., Murawski 14, 45, 78 min. - Kołakowski 31 min., Juszczyk 51 min.

Skład: Kołakowski (Zieliński) – Rybak, Kołakowski, Klimek, Kawczyński, Bardyszewski, Kowalski, Juszczyk, Stańczak, Szymański, D.Klimek