Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

PAWEŁ BACA STRZAŁEM W 65 MINUCIE DAŁ KOMPLET PUNKTÓW

2018-04-24 14:33:11 (ost. akt: 2018-04-24 14:34:44)
Paweł Baca (drugi od prawej) zdobył bramkę dającą trzy punkty fot arch

Paweł Baca strzałem w 65 minucie gry zapewnił zwycięstwo Wkrze Bieżuń nad Mazowszem Jednorożec, dzięki temu drużyna awansowała na 12 pozycję tabeli

W minioną niedzielę na stadionie przy ulicy Piastowskiej w Jednorożcu odbył się mecz 20. kolejki Campeon.pl Ligi Okręgowej pomiędzy miejscowym Mazowszem, a Wkrą Bieżuń. Mazowsze z Wkrą miało do wyrównania pewne rachunki. Jesienią zespół z Bieżunia na własnym terenie rozgromił zespół z Jednorożca aż 8:1. W zespole Wkry grał wtedy najskuteczniejszy strzelec Piotr Melchinkiewicz, który w tamtym spotkaniu zaliczył aż sześć bramek.
Do tego spotkania mogło jednak nie dojść. Bieżunianie do Jednorożca przyjechali bez klubowych strojów sportowych. W takim przypadku sędzia zgodnie z regulaminem nie mógł dopuścić do rozegrania spotkania. Na szczęście jednak gospodarze zgodnie z duchem fair-play pożyczyli swoich uniformów, w których Wkra mogła rozegrać spotkanie.
Mimo perturbacji bieżunianie wyszli na boisko z jasno ustalonym celem. Gracze Roberta Piotrowskiego chcieli zainkasować trzy punkty i udało im się to. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Paweł Baca pokonując bramkarza rywali w 65 minucie gry. Dzięki tym trzem punktom gracze Roberta Piotrowskiego awansowali na dwunaste miejsce w ligowej tabeli.

Mazowsze Jednorożec – Wkra Bieżuń 0:1 (0:0)
Bramka: Paweł Baca 65 min.

Skład: Retkowski – R.Szpinda, Budzich, Kosiorek, Rutecki (Krajewski), Gręda, D.Szpinda, S.Dudek, P.Baca, Bieranowski (Baca), Sznajderowski (Dudek)