Wtorek, 10 grudnia 2019. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

KIDDLY - DZIECIĘCY ŚWIAT MODY

2018-04-27 14:51:01 (ost. akt: 2018-04-27 15:18:16)

Podziel się:

Szukasz ubrań dla swojego dziecka? Potrzebujesz czegoś na specjalną okazję? A może codzienny komplet do szkoły i nie chcesz przy tym wydać fortuny? Koniecznie musisz odwiedzić żuromińskie „Kiddly”

Kiedy dziecko jest małe, mamy komfort ubierania go według własnego poczucia stylu. Większość z nas dba o to, aby niemowlę wyglądało modnie, ale chyba dla wszystkich rodziców najważniejsza jest w tym okresie wygoda, a także jakość produktów. Kiedy nasz maluch staje się przedszkolakiem, a następnie uczniem, przychodzi okres bardziej stresujący dla rodzica - czas, kiedy dziecko zaczyna mieć własne zdanie.
Wbrew pozorom można ubierać dziecko modnie i nie wydawać całej pensji. Jedną z metod pomagających w tym jest korzystanie z takich platform, jak Kiddly. Mamy bowiem pod ręką duży wybór marek - polskich, europejskich, czy nawet amerykańskich. Możemy dzięki nim śledzić bieżące trendy, a do tego korzystać z promocji i rabatów. Nie wychodząc z domu, mamy możliwość zapoznania się z najnowszymi kolekcjami ubrań dziecięcych i spokojnego przemyślanego zakupu.
W „Kiddly” znajdziecie ubrania zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. W ofercie butiku jest również szeroki wybór obuwia oraz przepięknych ozdób do włosów. Na specjalne okazje można kupić ręcznie szyte suknie, w których każda dziewczynka poczuje się jak Księżniczka.

Sklep mieści się przy ulicy Szpitalnej 65 (Pasaż Kupiecki)

Zapraszamy również na stronę internetową butiku.

KIDDLY

Do 6 maja na hasło: KURIER20 rabat 20%
KURIER30 rabat 30% (aktywny przy zakupach powyżej 300 zł)
[materiał promocyjny]