Wtorek, 23 kwietnia 2019. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

DZIEWCZĘTA Z MINI VOLLEY ZE ZMIENNYM SZCZĘŚCIEM

2018-04-30 12:05:31 (ost. akt: 2018-04-30 12:07:15)
Dziewczęta z Mini Volley Żuromin znów rywalizowały w turnieju ligowym

Dziewczęta z Mini Volley Żuromin znów rywalizowały w turnieju ligowym

Podziel się:

Zawodniczki Mini Volley Żuromin rozegrały swoje kolejne spotkania w turnieju eliminacyjnym Mistrzostw Mazowsza „dwójek” w Nowym Dworze Mazowieckim. Nasze zawodniczki rywalizowały ze zmiennym szczęściem.

W Nowym Dworze Mazowieckim odbył się kolejny turniej eliminacyjny Mistrzostw Mazowsza w kategorii „dwójek”. W turnieju wystąpił zespół ze szkółki siatkarskiej Mini Volley Żuromin z dwoma zespołami dziewcząt.
Grający z grupie złotej zespół Volley Żuromin II w składzie Julia Linek, Aleksandra Cichoń i Wiktoria Mehrholz po raz kolejny stanął na wysokości zadania. Dziewczęta znakomicie spisywały się w polu zagrywki zdobywając w tym elemencie wiele punktów. W pięciu rozegranych pojedynkach nasze dziewczęta odniosły cztery zwycięstwa, a raz schodziły pokonane. Porażka przyszła w spotkaniu z GLKS Nadarzyn – najlepszym zespołem w rozgrywkach. Wyniki te pozwoliły zająć drugie miejsce w grupie. Nasze dziewczęta mają dużą szansę na awans do wielkiego finału.
Grający w grupie srebrnej zespół Volley Żuromin I rywalizował ze zmiennym szczęściem. Zespół w składzie Wiktoria Jęczarek, Wiktoria Szymańska i Wiktoria Antoszewska w pięciu spotkaniach poniósł cztery porażki, a raz wygrał.

Olgierd Markowski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB