Wtorek, 23 kwietnia 2019. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

SIATKARZE VOLLEY ŻUROMIN Z SUKCESAMI W BŁONIU

2018-04-30 12:11:13 (ost. akt: 2018-04-30 12:13:50)
W Błoniu siatkarze rozegrali znakomite zawody

W Błoniu siatkarze rozegrali znakomite zawody

Podziel się:

Zawodnicy rywalizowali w kolejnym turnieju ligowym Kinder+Sport – który odbył się w Błoniu 15 kwietnia. Wzięli w rozgrywkach w kategorii „dwójek” i „trójek”.


Pierwsi do rywalizacji przystąpili zawodnicy rocznika 2007. W kategorii „dwójek” wzięły udział dwa zespoły z Żuromina – Volley I w składzie Jakub Gesek, Patryk Matwij i Bartosz Antoszewski. Zespół znalazł się w trudnej grupie, mając za rywali takie kluby jak Gwardia Legionowo I, MOS Wola II, Legia I, Iskra Warszawa. Nasi gracze wygrali tylko jeden pojedynek z Legią Warszawa, natomiast trzy razy schodzili z parkietu pokonani. Lepiej wypadł drugi zespół - Jakub Smulski, Kacper Reda i Tomasz Świątek. Zajęli pierwsze miejsce i awansowali do najlepszej grupy rozgrywkowej. Niestety nie mają oni już szans na awans do najlepszej czwórki i finału Mazowsza.

„Trójki”
Znakomicie spisał się pierwszy zespół z Żuromina w tej kategorii. Zespól w składzie Adrian Sokołowski, Karol Brydziński, Szymon Wojtkiewicz oraz Aleksander Grzywiński przystępował do gry będąc trzecim zespołem w klasyfikacji generalnej. Młodzi żurominianie nie zawiedli. Nasz zespół musiał uznać wyższość jedynie Czarnych Radom, czyli lidera klasyfikacji generalnej. Pozostałe mecze – z z Iskrą Warszawa, Zawkrze Mława i PTS Płońsk – padły łupem naszych graczy.
Drugi zespół - Michał Gesek, Bartosz Krzesiński, Miłosz Szczepański i Dawid Drygas – w znakomitym stylu walczył o awans do grupy złotej. Nasi gracze wygrali cztery mecze, a przegrali tylko jeden i zajęli drugie miejsce w grupie.

Olgierd Markowski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB