środa, 22 maja 2019. Imieniny Emila, Neleny, Romy

KOLEJNE MIEJSCOWE PLANY ZAGOSPODAROWANIA

2018-05-11 08:48:20 (ost. akt: 2018-05-11 08:59:07)
Głosowanie na sesji

Głosowanie na sesji

Podziel się:

Rada Gminy w Siemiątkowie uchwaliła kolejne miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego. Tym razem dla części miejscowości Krzeczanowo i Siciarz.

Głosowanie w obydwu przypadkach było jednogłośne. Podczas ostatniej sesji Rady Gminy w Siemiątkowie radni uchwalili miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego dla Siciarza i Krzeczanowa.
- Odbyły się konsultacje społeczne w sprawie budowy 4 kurników w miejscowości Siciarz o obsadzie 24 tysięcy sztuk każdy. Mieszkańcy stanowczo sprzeciwili się- powiedział wójt Piotr Kostrzewski.
- Ja, jako wójt tej gminy staram się aby do tego nie dopuścić- dodał Kostrzewski.
Inwestorzy, którzy planowali inwestycję w Siciarzu pochodzą z Żuromina. Władze gminy uznały, że jest to sprzeczne z interesem mieszkańców sołectwa. Do projektu planu nie złożono żadnych uwag. Inaczej było w przypadku Krzeczanowa. Wszystkie zostały jednak nie uwzględnione. Najpierw przez wójta, potem przez radnych.

Kacper Czerwiński

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. To ten wójt #2499693 | 94.254.*.* 11 maj 2018 18:56

    To ten wójt nagany przez prokuraturę,dawał siedemnaście po to by do łapy wziąć trzy za projekt,i co się dzieje? Kurier miał poinformować co się dzieje a lud łapówkarza wybrał na wójta,czyśta ludzie ogłupieli i dostaje w najbiedniejszej gminie najwyższe wynagrodzenie.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz