Czwartek, 27 czerwca 2019. Imieniny Cypriana, Emanueli, Władysława

BIBLIOTEKARKI ŚWIĘTOWAŁY

2018-05-18 12:00:00 (ost. akt: 2018-05-18 12:35:48)

Podziel się:

8 maja wszystkie bibliotekarki oraz biblioteki obchodziły swoje święto. Z tej okazji w Powiatowo-Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żurominie odbyło się uroczyste spotkanie

Każdy zawód obchodzi swoje święto. Nie zależnie czy jest się policjantem, lekarzem, czy handlowcem. Tak samo bibliotekarki i bibliotekarze zasługują na pamięć. 8 maja w całym kraju obdzodziliśmy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek.
Dzięki nim od małego możemy zapoznawać się z wieloma ciekawymi książkami. Od pewnego czasu biblioteka poza promocją czytania, organizuje wiele spotkań autorskich i teatrzyków. Nie zależnie od wieku, każdy mieszkaniec znajdzie coś dla siebie.
Ich pracę doceniła Wojewódzka Sieć Bibliotek, składającżyczenia na ręce dyrektor Powiatowo-Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żurominie Joanny Rakoczy.
-(...) Korzystając z okazji, życzymy więc wytrwałości, dalszych sukcesów w pracy zawodowej, życzliwości i zrozumienia ze strony Władz Samorządowych, a przede wszystkim ciekawej świata publiczności czytelniczej i dużo, dużo zdrowia” - czytamy w liście od Barbary Stepieniewskiej z WSB.
Joanna Rakoczy zaprosiła wszystkich pracowników okolicznych bibliotek z całego powiatu do żuromińskiej placówki. Na miejscu złożyła swoim koleżankom życzenia oraz zaprosiła na poczęstunek.


Paula Borkowska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB