Poniedziałek, 22 lipca 2019. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

ZESPOŁY VICTORII LUBOWIDZ W FINALE WOJEWÓDZKIM

2018-05-29 12:00:00 (ost. akt: 2018-05-29 14:51:51)
fot. FB Victoria Lubowidz notuje kolejny sukces

fot. FB Victoria Lubowidz notuje kolejny sukces

Podziel się:

W miniony weekend odbył się ostatni turniej eliminacyjny Kinder+Sport w kategorii dwójek i trójek. Znakomicie zaprezentował się w nich UKS Victoria Lubowidz.

Zakończyły się turnieje eliminacyjne Kinder+Sport w kategorii siatkarskich dwójek i trójek. W Pomiechówku, gdzie rywalizowały dziewczęta, Uczniowski Klub Sportowy Victoria Lubowidz potwierdził swoje aspiracje.
W Pomiechówku swój awans do turnieju finałowego mistrzostw Mazowsza przypieczętował zespół Nikola Szostek i Izabela Kamińska. Znakomita gra znów dała efekt w postaci czterech zwycięstw w czterech spotkaniach. Drugi zespół Kamila Lech, Wiktoria Kiszelewska mimo znacznie wyższej formy niż w ostatnich turniejach nie zdołał awansować do finału.
W turnieju finałowym w kategorii trójek zobaczymy za to dwa zespoły z Lubowidza. Lubowidz I - Zosia Jackiewicz, Zosia Czajkowska, Klaudia Gajewska – wygrał wszystkie swoje spotkania i jako pierwszy zespół zameldował się w finale. Drugi zespół - Dominka Kiszelewska, Iza Szablewska, Weronika Milewska, Maria Sobiech, Edyta Stankiewicz – aby awansować musiał wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Zawodniczki z Lubowidza udowodniły jednak, że stać je na znakomitą, równą grę przez cały turniej. Kolejne zwycięstwa z zespołami bezpośrednio zainteresowanymi awansem sprawiły, że również one wywalczyły sobie miejsce w Finale Mistrzostw Mazowsza.
Turniej finałowy już 2 czerwca. Stawką złote medale i awans na Mistrzostwa Polski Kinder+ Sport w Zabrzu.

Olgierd Markowski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB