Czwartek, 9 kwietnia 2020. Imieniny Mai, Marcelego, Wadima

MALUCHY NIE ZAPOMNIAŁY O MAMACH

2018-06-11 12:00:00 (ost. akt: 2018-07-10 13:53:30)
Maluchy pięknie prezentowały się w góralskich strojach

Maluchy pięknie prezentowały się w góralskich strojach

Podziel się:

26 maja swoje święto obchodziły mamy. Kwiaciarnie i sklepy z upominkami pękały w szwach. Jednak najlepszym prezentem jest ten, który wypływa prosto z serca. Takim też było przedstawienie w Przedszkolu nr 2 w Żurominie.

Dla wielu mam był to bardzo ważny dzień. Ich pociechy po raz pierwszy w życiu przygotowały dla nich występ. Było tak m.in. w Samorządowym Przedszkolu nr 2 w Żurominie. W placówce jako pierwsi swoje talenty wokalne, recytatorskie i taneczne zaprezentowały dzieci uczęszczające do grupy trzylatków. Warto wspomnieć, że dla maluchów był to pierwszy występ przed taką publicznością.
Mamy musiały poczekać chwilę na swoje pociechy. Kilka minut później na swoją sale wróciły przedszkolaki, które w tajemnicy przed swoimi mamami ubierały specjalnie przygotowane na tę okazje stroje. Ich kostiumy były uszyte w nieco góralskim stylu. Dziewczynki miały piękne, czerwone spódniczki z motywem kwiatów, a we włosach miały wpięte opaski. Natomiast chłopcy przepasani byli kolorowymi paskami.
Tuż przed występem ciężko było stwierdzić kto ma większą tremę. Maluchy, czy ich mamy?
Po powitaniu wszystkich gości przez dyrektor przedszkola Wiolettę Malinowską rozpoczęła się część artystyczna. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i przejęciem śpiewały piosenki, recytowały wierszyki oraz tańczyły. Na koniec każdy przedszkolak podszedł do mamy i wręczył jej przepiękną kartkę z wierszykiem z okazji Dnia Mamy.
Publiczność podziękowała im za występ burzą oklasków i mnóstwem pocałunków.

Paula BorkowskaKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB