Niedziela, 26 maja 2019. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

BIEŻUNIANIE ROZBILI ORZYC

2018-06-12 12:00:00 (ost. akt: 2018-06-12 13:10:20)
Wkra Bieżuń znów z kompletem punktów

Wkra Bieżuń znów z kompletem punktów

Podziel się:

Wkra Bieżuń na własnym terenie nie dała najmniejszych szans Orzycowi Chorzele. Podopieczni Roberta Piotrowskiego wygrali to spotkanie w stosunku 5:0. Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Maciej Watkowski.

Bieżunianie nie mieli litości dla przeciwnika. Zespół Zbigniewa Lubowiedzkiego nie był w stanie odpowiedzieć niczym na dobrze grającą ekipę z Bieżunia. Trzy bramki w tym spotkaniu zdobył Maciej Watkowski. Lider drużyny Wkry Bieżuń znów poprowadził swój zespół po trzy punkty. Jedna z bramek była niezwykłej urody. Watkowski znany jest ze swojego znakomitego uderzenie ze stałego fragmentu gry. Tym razem posłał futbolówkę do siatki ze stojącej piłki w samo okienko bramki.
W najbliższy weekend kolejna kolejka Campeon.pl Ligi Okręgowej. Wkra Bieżuń w wyjazdowym spotkaniu miała mierzyć się z Soną Nowe Miasto. Bieżunianie na to spotkanie jednak nie pojadą. Powód? Ślub jednego z zawodników i brak zgody na przełożenie meczu ze strony przeciwnika. Zarząd Klubu poinformował już o swojej decyzji zarówno rywali jak i Ciechanowsko-Ostrołęcki Związek Piłki Nożnej.
Olgierd Markowski
Wkra Bieżuń – Orzyc Chorzele 5:0
Bramki: M.Watkowski 3, M.Dudek, M.Kosiorek
Skład: P.Retkowski, K.Budzich, P.Baca, M.Sowiński, M.Leśniewski, K.Gręda, K.Skolmowski, D.Szpinda, M.Dudek, T.Rutecki, M.Watkowski. 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB