Poniedziałek, 20 sierpnia 2018. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

KRYSZTAŁ GLINOJECK POKONAŁ BORUTĘ KUCZBORK 6:1

2018-06-12 12:00:00 (ost. akt: 2018-06-12 13:12:30)

Lider rozgrywek ciechanowsko-ostrołęckiej Klasy A Kryształ Glinojeck rozbił Borutę Kuczbork. Podopieczni Mariusza Kołakowskiego ulegli rywalowi 6:1.

Nie powiódł się wyjazd do Glinojecka zespołowi Boruty Kuczbork. Podopieczni Mariusza Kołakowskiego nie mogą być zadowoleni ze swojej postawy. Oba zespoły są w zgoła odmiennej sytuacji. Lider – Kryształ Glinojeck jest już pewny gry w przyszłym sezonie w Lidze Okręgowej. Awans do wyższej klasy rozgrywkowej wywalczył kilka tygodni temu. Boruta natomiast okupuje dolne rejony ligowej tabeli. Faworyt przed meczem był jasny. Gracze Włodzimierza Kownackiego znakomicie rozpoczęli to spotkanie. Już w czwartej minucie zespół Kryształu wyszedł na prowadzenie. Premierowe trafienie w tym pojedynku zaliczył Mariusz Kopecki. Ten sam gracz był autorem drugiej bramki tego dnia. W 25 minucie pokonał Cypriana Kołakowskiego. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron wystarczyły trzy minuty, aby gospodarze za sprawą Dariusza Przebierały podwyższyli stan rywalizacji. Później długo nic nie działo się na boisku. Ostatnie dziesięć minut obfitowało w kolejne trafienie. W przeciągu tego czasu trzy gole zdobyli miejscowi, a Boruta pokusiła się o trafienie honorowe. Trafienie zaliczył Adam Juszczyk.

Kryształ Glinojeck – Boruta Kuczbork 6:1 (2:0)
Bramki: Kopecki 4, 25 min., Przebierała 48 min., Winnicki 81 min., Stolarski 83 min., Dołęgowski 90 min. – Juszczyk 89 min.
Skład: Kołakowski – Kłosowski, Ławicki, Kawczyński, Jończak, Juszczyk, Kołakowski, Klimek, Stańczak, Kalinowski, Szymański
Ponadto: Zieliński, Suchoparski, Bardyszewski, Klimek, Kociela