Czwartek, 2 kwietnia 2020. Imieniny Franciszka, Malwiny, Władysława

DZIECI ZE ŻŁOBKA Z DYPLOMAMI

2018-06-29 14:57:26 (ost. akt: 2018-07-10 13:49:46)

Podziel się:

Maluchy z Miejsko-Gminnego Żłobka w Żurominie również świętowały zakończenie roku szkolnego. Choć zamiast świadectw otrzymały dyplomy, to przez chwilę mogły poczuć się jak starsi koledzy ze szkoły.

Powstanie żłobka okazało się strzałem w dziesiątkę. Cieszy się on dużym zainteresowaniem rodziców, którzy planują powrót do pracy. Obecnie do żuromińskiej placówki uczęszczało 25 dzieci. Jak mówi dyrektor żłobka Kinga Tybulska liczba ta wzrośnie od września.
Podobnie jak w szkołach i przedszkolach 22 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego.
Dyrektor Kinga Tybulska podziękowała rodzicom za obdarzone zaufanie i współprace. Swoim pracownikom natomiast za cierpliwość, wytrwałość i ogromne serce okazane dzieciom.
Przez ten rok maluchy wiele się nauczyły, mowa tu m.in. o kontaktach z rówieśnikami, czy nawiązywaniu relacji.
Młodsza grupa po wakacjach (żłobek jest nieczynny w sierpniu) ponownie spotka się ze swoimi „ciociami”, natomiast „starszaki” rozpoczną edukację w placówkach przedszkolnych.
Na koniec opiekunki z Miejsko-Gminnego Żłobka w Żurominie otrzymały od swoich podopiecznych bukiety kwiatów, a w zamian otrzymały dyplomy ukończenia żłobka. Ten dzień na pewno na długo zostanie w pamięci maluchów. Później były tańce i wspólne śpiewanie piosenek, dzieci otrzymały również pyszny tort od cukierni „Rosario”.

Paula Borkowska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB