Wtorek, 25 czerwca 2019. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

WKRA ŻUROMIN PLANUJE WZMOCNIENIA. KTO NA BOISKU?

2018-07-31 12:00:00 (ost. akt: 2018-07-31 13:26:42)
Wśród przymierzanych zawodników do gry we Wkrze jest Szymon Masiak fot. mo

Wśród przymierzanych zawodników do gry we Wkrze jest Szymon Masiak fot. mo

Podziel się:

Tomasz Więckiewicz, Szymon Masiak, Grzegorz Jabłonowski, Michał Gołębiewski i Krzysztof Dąbkowski trenują ze świeżo upieczonym czwartoligowcem z Żuromina.

Jeden z pięciu zawodników przymierzanych do Wkry kibicom jest znakomicie znany. Michał Gołębiewski, bo o nim mowa, to wychowanek zespołu z Żeromskiego 5. Ostatnio występował w drużynie Wkry Bieżuń. Wzmocnić ma linię defensywną żurominian. Jako obrońca gra także Krzysztof Dąbkowski. Niezwykle doświadczony i obyty w grze nawet na poziomie III ligi zawodnik (występował m.in. w ŁKS Łomża i Starcie Działdowo na tym szczeblu rozgrywek) ma 28 lat. Może występować na boku bloku obronnego, ale także w środku. W środku pola testowany jest natomiast Tomasz Więckiewicz. Jest to wychowanek Mławianki Mława. Ma dwadzieścia lat i klasyfikowany jest jako młodzieżowiec. W linii pomocy występuje także inny z testowanych - Szymon Masiak. Ten gracz również występował w Mławiance. Ostatnie pół roku pozostawał bez klubu. Na pozycji bramkarza występuje natomiast Grzegorz Jabłonowski. To on rywalizować ma o bluzę z numerem 1 w żuromińskiej bramce z Markiem Koczotem.
W nowym sezonie w barwach Wkry nie ujrzymy Mateusza Lewandowskiego i Jakuba Krzemińskiego. Obu zawodnikom zakończyło się wypożyczenie z GKS Góra, a działacze Wkry nie zdecydowali się na przedłużenie tych umów ani na wykup zawodników.
Z powodów zawodowych w Żurominie grał nie będzie boczny obrońca Dawid Sokołowski. Treningów z zespołem nie podjął, dotychczas wypożyczony z Lecha Rypin, Mariusz Rutkowski. Zawodnik ten nie podjął też treningów w klubie macierzystym. Jego przyszłość nie jest w tym momencie znana. Na pewno sezonu z żuromińską Wkrą nie rozpocznie też Bartosz Narewski. Zawodnik ten wyjechał do pracy za granicę i nie będzie mógł pomóc drużynie w walce o ligowe punkty w pierwszych kolejkach. Jego powrót planowany jest na październik.

OM

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB