środa, 11 grudnia 2019. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

HOSPICJUM MA NOWY SAMOCHÓD

2018-07-31 12:00:00 (ost. akt: 2018-07-31 13:55:08)

Podziel się:

WIADOMOŚCI\\\Stacja Opieki Caritas w Żurominie od lipca może pochwalić się nowym nabytkiem. Dzięki hojności mieszkańców zakupiono nowy samochód dla hospicjum.

Żuromiński Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego Caritas ma nowy samochód. Będzie służył pacjentom hospicjum. Jego zakup był możliwy dzięki wsparciu mieszkańców powiatu żuromińskiego. Nowy osobowy samochód marki Dacia trafił do żuromińskiego Stacji Opieki Caritas w lipcu. Korzystają z niego pracownicy placówki, żeby móc dojechać do pacjentów hospicjum. Zakup auta był możliwy dzięki zbiórkom pieniędzy, które odbyły się w parafiach dekanatu żuromińskiego oraz w szkole w Lubowidzu w ramach akcji „Pola nadziei”. Pieniądze zbierali wolontariusze z Zespołu Szkól nr 1 w Żurominie. Szefostwo Caritasu dziękują wszystkim, którzy wsparli akcję.
-Dzięki Państwu wsparciu mogliśmy zrealizować nasz cel jakim był zakup samochodu z przeznaczeniem dla pacjentów hospicjum. Dziękujemy za wszystkie wyrazy życzliwości i dobroci. Szczególnie chcemy podziękować wolontariuszom z Zespołu szkół nr 1 w Żurominie za zbiórkę pieniędzy do puszek w ramach akcji „Pola nadziei” – mówią kierownik Caritasu Elżbieta Szczepańska i ks. dyrektor Szczepan Bugaj.

Ewa Jabłońska

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Tak #2549694 | 94.254.*.* 5 sie 2018 01:44

    Każdy z uniesioną głową zmierza do końca żywota, ludzie się cieszą,pija wódeczkę, jedzą kurczaki i czekają na swój koniec.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. NIErówny #2546754 | 31.0.*.* 31 lip 2018 19:09

    Ciekawe czy Marchlewskiego ktoś wspomoże? polata z czapką po prośbie .W końcu CARITAS i PANACEUM prowadzą jednakową działalność gospodarczą finansowaną przez NFZ, i co NALEŻY im się ....tylko jedna blizej druga dalej od KORYTA. Zbyszku biedny chłopie ile Ty musisz oszczedzac i znośic wyrzeczeń żeby na taka bryke odłorzyć !!!!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz