Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

CZTERY BRAMKI W NOWYM MIEŚCIE

2018-08-29 12:00:00 (ost. akt: 2018-08-29 14:54:42)

PIŁKA NOŻNA\\\Wkra Bieżuń odniosła kolejne wyjazdowe zwycięstwo. Tym razem o sile zespołu z Bieżunia przekonała się Sona Nowe Miasto. Podopieczni Roberta Piotrowskiego wygrali 4:0. Bramki zdobyli: Przybyszewski, Rutecki i Watkowski.

Dla losów pierwszej połowy ważna sytuacja miała miejsce w 23 minucie gry. Wtedy to na boisko wprowadzony został Sebastian Przybyszewski, który zmienił Kamila Skolmowskiego. Już dwie minuty później wprowadzony na boisko piłkarz po zagraniu Macieja Watkowskiego wpisał się na listę strzelców wyprowadzając tym samym ekipę z Bieżunia na prowadzenie. Ten sam zawodnik jeszcze przed przerwą popisał się znakomitym podaniem do Ruteckiego. Celne dośrodkowanie wychowanek bieżunian zamienił na drugiego gola. Na przerwę bieżunianie schodzili z dwubramkową zaliczką.
Jeśli miejscowi myśleli o zdobyciu punktów musieli zaatakować. Musieli postawić wszystko na jedną kartę w drugiej odsłonie gry. Bieżunianie w dwie minuty zgasili marzenia miejscowych graczy i kibiców o zdobyciu choćby jednego punktu. Maciej Watkowski w ciągu dwóch minut dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. W 67 minucie zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego, a w 68 minucie gola z gry. Czterobramkowe prowadzenie na dobre przekreśliło szanse miejscowych na punkty, a Wkra nie miała zamiaru oddawać wypracowanej przewagi. Do końca pojedynku nic już się nie wydarzyło co wpłynęłoby na losy meczu. Wkra Bieżuń wyjechała z Nowego Miasta z kompletem punktów.

Sona Nowe Miasto – Wkra Bieżuń 0:4 (0:2)
Bramki: Przybyszewski 25 min., Rutecki 45 min., Watkowski 67, 68 min.
Skład: Retkowski - Baca, Leśniewski, Gręda, Szpinda, Dudek, Skolmowski, M.Dudek, Brzemiński, Watkowski, Rutecki
Ponadto: Przybyszewski, Kaźmierczak, Bieranowski, Baca, Piotrowski.