Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

PIERWSZY KOMPLET PUNKTÓW WKRY ŻUROMIN

2018-08-29 12:00:00 (ost. akt: 2018-08-29 15:03:31)

PIŁKA NOŻNA\\\ Wkra Żuromin zgarnia trzy punkty, pokonała w wjazdowym spotkaniu MKS Ciechanów 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów w 33 minucie zdobył Yurii Hrushytskyi.

Dobre spotkanie rozegrali piłkarze Macieja Grzybowskiego w ramach II kolejki IV ligi mazowieckiej grupa północ. Wkra Żuromin w starciu z MKS-em Ciechanów okazała się zespołem zdecydowanie lepszym. Żurominianie prowadzili grę, kontrolowali boiskowe wydarzenia i zasłużenie zeszli z placu gry z kompletem punktów.
Kluczowa dla losów całego spotkania była 33 minuta . Wtedy to na strzał z dystansu zdecydował się Yurii Hrushytskyi. Silny strzał z 25 metrów był nie do obrony dla golkipera miejscowych. Jak się później okazało była to jedyna bramka w tym spotkaniu, która sprawiała, że na konto żurominian trafiły trzy punkty. Żurominianie mieli jeszcze kilka bramkowych okazji. Szansę na drugą bramkę miał Hrushytskyi, swojego gola mógł zdobyć Michał Gołębiewski, ale futbolówka zatrzymała się na słupku. Gospodarze mieli sporo problemów z dobrze funkcjonującą defensywą żurominianin. Dopiero w drugiej części spotkania gra trochę się wyrównała i miejscowi mieli swoje okazje. Sił próbował Tomasz Kamiński (gracz MKS Ciechanów), ale jego strzał był niecelny. Z dośrodkowaniami radzili sobie rośli defensorzy Wkry, bez zarzutu spisywał się Michał Michalak.

Wkra Żuromin - MKS Ciechanów 1:0 (1:0)
Bramka: Hrushytskyi 33 min.

Skład: Michalak - Dąbkowski, Żelazny, Gołębiewski, Chojnacki - Masiak, A.Narewski, Więckiewicz, Kamiński, Hrushytskyi - Stopczyński
Ponadto: M.Narewski, Barski