Poniedziałek, 19 listopada 2018. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

OSTRE STRZELANIE NA NIEKORZYŚĆ BORUTY KUCZBORK

2018-09-07 12:00:00 (ost. akt: 2018-09-07 14:19:49)
"Boruciarze” nieco ponad kwadrans grali w osłabieniu po czerwonej kartce Mariusza Kołakowskiego.

PIŁKA NOŻNA\\\Boruta Kuczbork w starciu z miejscową Jutrzenką mimo prowadzenia przegrał 4:3. Katem "Boruciarzy" okazał się Szymon Wiejski, który zaliczył hat-trick.

Spotkanie w Uniecku rozpoczęło się znakomicie dla zespołu Boruty Kuczbork. Już po dwóch minutach gry za sprawą Damiana Kawczyńskiego zespół z Kuczborka objął prowadzenie. Szybki gol wprowadził spokój w szeregi Boruty, a gospodarze musieli szybko reagować. Po jednej z akcji Jutrzenki padło wyrównanie. Napastnik miejscowych, z przeszłością w Wiśle II Płock i Błękitnych Raciąż, Szymon Wiejski w 22 minucie doprowadził do remisu. Wynik ten utrzymał się tylko przez dziesięć minut, bo na listę strzelców wpisał się grający trener Boruty Mariusz Kołakowski. To nie był jednak koniec strzelania w tej części gry. W 36 minucie znów mieliśmy remis. Tym razem gola zdobył Dawid Antoszewski, a Boruta w 42 minucie odpowiedziała golem Jakuba Szymańskiego i ponownie wyszła na prowadzenie. W drugiej połowie strzelała już tylko Jutrzenka. Sprawy strzeleckie wziął na siebie Szymon Wiejski. W 67 minucie doprowadził do remisu, a w 75 minucie zdobył gola jak się później okazało na wagę trzech punktów. Kiedy Jutrzenka zdobywała czwartą bramkę Boruta grała już w osłabieniu. Minutę wcześniej drugim żółtym napomnieniem ukarany został Mariusz Kołakowski i musiał opuścić plac gry. Boruta w osłabieniu nie była w stanie wyrównać stanu rywalizacji. Choć gracze z Kuczborka za wszelką cenę dążyli do wyrównania to bramkarz z Uniecka nie dał się pokonać.

OM

Jutrzenka Unieck - Boruta Kuczbork 4:3 (2:3)
Bramki: Wiejski 22, 67, 75 min., Antoszewski 36 min. - Kawczyński 2 min., Kołakowski 32 min., Szymański 42 min.
Czerwona kartka: Kołakowski 74 min. (Boruta, po dwóch żółtych kartkach)

Skład: Kołakowski - Jończak, Balcerzak, Kawczyński, Klimek, Kołakowski, Pacholec, Reks, Sadowski, Szumiński, Szymański
Ponadto: P.Klimek, Kalinowski, Kaszuba, Kowalski, Suchoparski