środa, 11 grudnia 2019. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Wypadek Mława – Turza Mała, 2 osoby przewiezione do szpitala

2018-09-18 12:42:19 (ost. akt: 2018-09-18 12:46:58)

Autor zdjęcia: KPP w Mławie

Podziel się:

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie zdarzenia drogowego, w którym ranne zostały 2 osoby. Do wypadku doszło 13 września o godz. 08:00 na drodze relacji Turza Mała – Mława. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala w Mławie.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Audi A6, 27- letni mieszkaniec powiatu mławskiego, jechał drogą relacji Turza Mała – Mława. Pomimo zakazu, wyprzedzał inny pojazd na skrzyżowaniu z drogą podporządkowaną z prawej strony. Natomiast, kierujący pojazdem marki Audi A4, 46-letni mieszkaniec powiatu żuromińskiego, nie zastosował się do znaku „ustąp pierwszeństwa przejazdu”, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej. W wyniku tego zdarzenia do szpitala w Mławie przewiezieni zostali kierujący Audi A4 oraz pasażerka Audi A6. Kierujący byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja apeluje o ostrożność – nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, to jedna z głównych przyczyn niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Włączając się do ruchu, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej lub wykonując manewr skrętu w lewo, powinniśmy zachować szczególną ostrożność. Chwila nieuwagi lub brawury może zakończyć się tragicznie

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB