Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

BORUTA KUCZBORK ZBIERA LANIE W WĄSEWIE

2018-09-19 12:00:00 (ost. akt: 2018-09-19 20:58:39)

PIŁKA NOŻNA\\\ Klub Sportowy Wąsewo nie miał litości dla Boruty Kuczbork w starciu piątej kolejki rozgrywek Klasy A. Zespół przegrał aż 8:0 tracąc bramki seriami.

Przed spotkaniem obie drużyny miały po dwa punkty. Obie ekipy znajdowały się w dolnych rejonach tabeli i niezwykle mocno potrzebowali kolejnej ligowej zdobyczy. Z pewnością z takim nastawieniem, grą o pełną pulę do Wąsewa wybrali się "Boruciarze". Z planów nie zostało jednak nic. Boruta wróciła na tarczy.
Po takim spotkaniu ciężko napisać coś dobrego o zespole tracącym osiem bramek. Podopieczni Mariusza Kołakowskiego tracili gole seriami. Pierwsza z nich zdarzyła się między 25, a 29 minutą pojedynku. Najpierw dwukrotnie Jakub Podolak, a później Paweł Murawski wpisali się na listę strzelców. W ciągu czterech minut stracone trzy gole sprawiły, że sytuacja Boruty była nie do zazdroszczenia. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Druga seria traconych bramek przez zespół z Kuczborka rozpoczęła się w po kwadransie gry w drugiej połowie. Defensywę Boruty rozmontowali w ciągu minuty ponownie Paweł Murawski i Jakub Podolak zdobywając swoje kolejne bramki. Od 67 minuty natomiast miejscowy KS dokonał dzieła zniszczenia, trafili - a jakżeby inacze – Murawski, Podolak, a także Oleh Okhrimienko.

OM

KS Wąsewo – Boruta Kuczbork 8:0 (3:0)
Bramki: Podolak 25, 26, 59, 70 min., Murawski 29, 60. 67 min., Ohrimienko 72 min.

Skład: C.Kołakowski – M.Kołakowski, Kawczyński, Kowalski, Oleksa (Kalinowski), Pacholec, Sadowski, Stańczak, Suchoparski, Szumiński, Szymański