Niedziela, 26 maja 2019. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

ZIELENIANKI NA PIERWSZYM MIEJSCU

2018-09-21 12:00:00 (ost. akt: 2018-09-21 13:07:25)

Podziel się:

WIADOMOŚCI\\\ Klub Seniora „Zielenianki” z Zielonej zajął pierwsze miejsce w IX Przeglądzie Ludowych Zespołów Artystycznych w Poświętnem.

W niedzielę 16 września w Poświętnem odbył się XIII Jesienny Jarmark „Od pola do stołu”. Organizatorem jest Mazowiecki Oddział Doradztwa Rolniczego.
Impreza jest organizowana co roku i cieszy się dużym zainteresowaniem. Uczestniczą w niej również mieszkańcy powiatu żuromińskiego. Wśród gości są również przedstawiciele władz krajowych.
W programie imprezy znalazły się między innymi: konferencja, kiermasz żywności tradycyjnej i ekologicznej, twórczości ludowej, rękodzieła oraz kwiatów.
Był również IX Przegląd Ludowych Zespołów Artystycznych. Wzięło w nim udział kilkanaście zespołów. Wśród nich dwa kluby seniora: Klub Seniora Gminy Kuczbork oraz Klub Seniora z Zielonej. Nie po raz pierwszy seniorki zaprezentowały się na scenie tego konkursu. Wcześniej też otrzymywały tam nagrody. W tym roku Zielenianki „wśpiewały” sobie pierwsze miejsce. Za co otrzymały nagrodę pieniężną i upominki. Gratulujemy!

Ewa Jabłońska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Grzegorz #2586390 | 89.73.*.* 22 wrz 2018 16:45

    Skoro jest wieś Zielona to klub powinien chyba nosić nazwę Zielonianki :-))))

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz