Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

HURAGAN ZAMIÓTŁ WKRĘ ŻUROMIN

2018-09-27 12:00:00 (ost. akt: 2018-09-27 13:41:29)

PIŁKA NOŻNA\\\ Huragan Wołomin pokonał Wkrę Żuromin w meczu 8. Kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej grupa północ 3:1. „Zielono-czerwoni” potrafili przeciwstawić się rywalom w pierwszej połowie spotkania, druga rozegrana byłą pod dyktando rywala.

Początek spotkania zupełnie nie wskazywał na to, że oba zespoły dzieli przepaść w ligowej tabeli. Co więcej, żurominianie wyglądali na tle gospodarzy lepiej. Wysokim pressingiem zaatakowali piłkarzy Huraganu. Postawili poprzeczkę wysoko rywalom, zwłaszcza w pierwszych czterdziestu pięciu minutach. „Zielono-czerwoni” nie potrafili jednak przystawić tej przysłowiowej kropki nad i w kluczowych momentach. To spowodowało, że do przerwy był remis – 1:1. Tak, bo końcówka pierwszej części gry przyniosła gole. Najpierw Grzegorz Trzonkowski w 42 minucie, a później Tomasz Kamiński w 45 minucie potrafili znaleźć drogę do siatki.
Po zmianie stron „zielono-czerwoni” przekonali się jednak o sile Huraganu. Zespół Andrzeja Grelocha zdominował boiskowe wydarzenia, miał sporo sytuacji bramkowych co przełożyło się na wynik. Przełożenie to nastąpiło szybko, bo już w 50 minucie. Po raz drugi tego dnia Grzegorz Trzonkowski pokonał Michała Michalaka, a sześć minut później Kamil Żmuda wpisał się na listę strzelców. Wkra zwłaszcza w końcowych minutach pojedynku miała okazję zniwelować straty. Niestety, nadal nieskuteczny jest Bartłomiej Nowacki. Gracz Wkry zmarnował tego dnia dwie okazje bramkowe.

Huragan Wołomin – Wkra Żuromin 3:1 (1:1)
Bramki: Trzonkowski 42, 50 min., Żmuda 56 min. – Kamiński 45 min.
Skład: Michalak – Dąbkowski (79' Barski), Chojnacki (68' Karolewski), Kamiński, Więckiewicz, B. Narewski (70' M. Stopczyński), Hrushytskyi, Żelazny (50' Sawicki), A. Narewski, D. Stopczyński, Nowacki