Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

ŻUROMIŃSKIE REZERWY ZNÓW BEZ PUNKTÓW

2018-09-27 12:00:00 (ost. akt: 2018-09-27 13:43:28)

PIŁKA NOŻNA\\\Wkra II Żuromin zawodzi w rozgrywkach Klasy B. Tym razem gracze Wojciecha Błaszkiewicza przegrali z Orzycem II Chorzele 3:5.

Na własnym terenie Wkra II Żuromin nie pokonała Orzyca II Chorzele. Żurominianie pechowo rozpoczęli ten mecz tracąc gola już w piątej minucie gry. Wyrównanie przyniósł strzał Roberta Jesienia już trzy minuty później. W 20 minucie gry Jakub Malinowski wyprowadził Wkrę II na prowadzenie. Kolejne bramki były udziałem gości. W 27 minucie był remis, a w 60 i 65 goście wysunęli się na dwubramkowe prowadzenie. Gola kontaktowego strzelił jeszcze Kaźmierski, ale ostatnie słowo należało do zespołu z Chorzel.