Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

REMIS W KOŃCÓWCE SPOTKANIA

2018-10-08 12:00:00 (ost. akt: 2018-10-08 13:29:46)

PIŁKA NOŻNA\\\ Wkra Bieżuń była bliska triumfu w wyjazdowym spotkaniu nad Makowianką Maków Mazowiecki. Podopieczni Roberta Piotrowskiego prowadzili w Makowie do 87 minuty 1:2, wtedy jednak stan rywalizacji wyrównał Sebastian Zakrzewski.

Wkra Bieżuń może mówić o niedosycie. Podopieczni Roberta Piotrowskiego rywalizując na wyjeździe z faworyzowaną Makowianką mogli zdobyć komplet punktów, ale ostatecznie padł remis. Bieżunianie znakomicie otwierali każdą z połów tego spotkania. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Maciej Watkowski. Snajper z Bieżunia najpierw w 10 minucie spotkania, a później w 49 minucie wpisał się na listę strzelców. Dwie zdobyte bramki długo dawały prowadzenie, bo aż do 87 minuty gry. Wcześniej, bo w 16 minucie spotkania przypomniał o sobie były zawodnik m.in. Legii Warszawa czy Motoru Lublin Kamil Majkowski. Indywidualną szarżą zdobył gola dla gospodarzy pokonując Piotra Retkowskiego. Bieżunianie dzielnie bronili się do wcześniej już wspomnianej 87 minuty gry. Niestety nie ustrzegli się błędu przy rzucie rożnym. Pod dośrodkowaniu z narożnika strzałem głową popisał się Sebastian Zakrzewski i doprowadził do remisu. Kluczowa dla losów spotkania mogła okazać się jednak 50 minuta. Wtedy to bramkę zdobył środkowy defensor zespołu Wkry Karol Budzich. Sędzia asystent dopatrzył się jednak spalonego, co gwizdkiem potwierdził arbiter główny i bramka nie została uznana. O tą sytuację przyjezdni mieli sporo pretensji do arbitrów tego meczu. Ostatecznie w Makowie Mazowieckim padł remis 2:2.

Makowianka Maków Maz. – Wkra Bieżuń 2:2 (1:1)
Bramki: Majkowski 16 min., Zakrzewski 87 min. – Watkowski 10, 49 min.
Skład: Retkowski - Baca, Budzich, Gręda, Brzemiński, Skolmowski, Kaźmierczak , Dudek, Sprycha, Watkowski, Rutecki.