Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

BORUTA WCIĄŻ NA DOLE LIGOWEJ TABELI

2018-10-08 12:00:00 (ost. akt: 2018-10-08 13:33:31)

PIŁKA NOŻNA\\\ Boruta Kuczbork wróciła do domu bez punktów. W wyjazdowym starciu z Koroną Karolinowo o triumfie gospodarzy zadecydował jeden gol.

Jeszcze przed rozpoczęciem spotkania do Karolinowa napłynęły dobre wieści dla miejscowej Korony. Spotkanie poprzedniej kolejki Wydział Gier i Ewidencji Ciechanowsko-Ostrołęckiego Związku Piłki Nożnej Kurpika Kadziło z zespołem z Karolinowa postanowił zweryfikować jako walkower na korzyść Korony. Gra nieuprawnionego zawodnika w ekipie z Kadziła sprawiła, że remis 1:1 zweryfikowano na 0:3. Dwa dodatkowe punkty zdecydowanie poprawiły pozycję w tabeli rywali ekipy z Kuczborka. Powiększyły one stratę „Boruciarzy” do rywala.
Mecz w Karolinowie przebiegał dość spokojnie. Obie jedenastki szukały swoich szans w kontratakach. Boruta próbowała zaskoczyć rywali także stałymi fragmentami gry. Przez długi okres spotkania żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć przewagi. Sprawiedliwym wynikiem byłyby remis, ale to miejscowi w 63 minucie przeprowadzili akcję, która dała im komplet punktów. Michał Kłodowski zdobył gola na wagę zwycięstwa. Na boisku zawrzało jeszcze w 82 minucie. Jakub Szymański i Adrian Skwarski nie wytrzymali meczowego napięcia. Obaj zobaczyli po czerwonej kartce i musieli opuścić plac gry. Na boisku zrobiło się luźniej, ale nie miało to już wpływu na losy pojedynku. Do końca meczu żadna z drużyn nie zdobyła już bramki. Trzy punkty trafiły na konto miejscowych. Boruta wciąż na dole ligowej tabeli.